Anthony Pompliano: Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak

Sosyal medyada sık sık piyasa tahminlerinde bulunan ünlü trader Anthony Pompliano, Bitcoin fiyatının önümüzdeki aylarda yükselmeyi sürdüreceğini ve 100 bin dolara kadar çıkacağını düşünüyor. Kripto para sektöründe hatrı sayılır bir şöhreti bulunan Pompliano geçtiğimiz hafta Yahoo Finance’e Bitcoin ve kripto paraların geleceği ile ilgili tahminlerde bulundu. Pompliano yaptığı açıklamalarda kripto para piyasasını genel olarak iyi günlerin beklediğini belirtti.

Pozitif Gelişmeler

Anthony Pompliano, sosyal medya devi Facebook’un Libra ile kripto para dünyasına girmesinin piyasa için olumlu bir gelişme olduğunu, Facebook’un dijital para cüzdan projesinde Bitcoin desteğinin de bir süre sonra sunulmaya başlayacağını ve bu durumun Bitcoin kullanımını yaygınlaştıracağını belirtti.

Bitcoin’in Az Miktardaki Üretimi

Pompliano kripto para sektöründeki olumlu gelişmelerin yanı sıra Bitcoin’in kısıtlı sayıda arza sahip olduğunu, yalnızca 21 milyon adet üretilecek olan Bitcoin’in bu üretim sınırına yaklaştıkça fiyatının daha çok artmaya başlayacağını düşündüğünü ve 2021 yılında 100 bin dolara yükselebileceğini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı