AppCoin Nedir? Nereden Alınır?

AppCoin Nedir?

Binance borsasına hızlı bir giriş yapan AppCoin hızlı bir fiyat artışı sonrası 3$’ı aştı. Aptoide, App Store tarafından oluşturulmuş “uygulamalar için ekonomi protokolüdür.” Hazırlık sürecinde 3$ seviyelerinde seyreden bu kripto paranın 2018 yılında çok fazla değerleneceği düşünülüyor. Aptoide, App Store’da 2018 yılı 2.çeyrekte kullanılacak. Whitepaper’da yazan bu şekilde.

Aptoide 200 milyon aktif kullanıcıya hizmet veren bir uygulama. Mevcut uygulamaların şeffaflık, verimsizlik, uygulama içi satın alma işlemlerine ulaşılamama, reklam verimsizliği gibi sorunları bulunuyor. AppCoin bu sorunları aşmak için oluşturulmuş kripto paradır.

AppCoin Geleceği

Projesi oldukça etkileyici. Kullanım alanının genişliği, 200 milyon+ kullanıcı kitlesine ulaşılabilme imkanı olması, mobil uygulamalar içinde satın almalar, reklam ödemeleri gibi alanlarda kullanılacak olması bu kripto paranın değerleneceğini gösteriyor.

AppCoin Nereden Alınır?

Binance üzerinden APP coin alımı yapabilirsiniz.
https://www.binance.com/?ref=17827055 referans linkiyle üye olarak bizlere destek olabilirsiniz. Referans linkiyle üye olmanızın bir dezavantajı yoktur.

App Coin’in Toplam Arzı

Coinin toplam arzı: 246.203.093

 

Bir Yorum

  1. Uygulama içi satın alımlarda kullanılabilecek olması değerlenebilecek coinler arasına girme ihtimalini artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı