Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır?

Binance Coin (BNB) 2017 Aralık ayında en iyi çıkış yapan altcoini oldu. Bunun temelinde BNB coinin ekstra avantajlarının olması yatıyor. Yoksa şuan piyasada bulunan ve market kapasitesi ilk 200’de olan altcoinlerden ekstra özelliğinin olduğunu söylemek mümkün değil.

BİNANCE COİN NEDEN ARTIYOR?

Coin artışlarının temelinde talep yatıyor. Zaten dikkat ettiyseniz XVG, TRX gibi coinler PUMP yani pompalanarak birkaç dakikalığına talebi artıyor ve fiyatı da artış gösteriyor. Daha sonra yüklü miktarda alım yapan balinalar satış yapınca söz konusu coinin fiyatı düşüyor. Ancak Binance Coinin artış nedeninin altında PUMP yatmıyor. Zira buna gerek de yok. Şuan Binance’ın 2 milyonu aşkın kullanıcısı var. Site yönetiminin şöyle bir uygulaması var: “Binance coin alıp sepetinizde tutarsanız alım ve satımdaki binde 5’lik komisyon binde 2.5’e düşüyor. Haliyle sürekli al-sat yapan kullanıcılar daha az komisyon ödemek için hesaplarında Binance coin bulunduruyor.

İlk başlarda bu tarz işlemle BNB’nin işlem hacmi genişletildi. Daha sonra Binance coin yatırım aracı olarak görülmeye başlandı. Şuan 10 doların üzerine çıktı. 2018 yılında çıkışını sürdürmesi bekleniyor.

BİNANCE COİN NEREDEN ALINIR?

Binance coin (BNB) şuan için yalnızca Binance.com sitesinde bulunuyor. https://www.binance.com/?ref=17827055 bu linkten üye olarak bizlere destek olabilirsiniz. (Not: Referans linkiyle üye olursanız sitenin kestiği komisyon yarıya düşer ve yarısı ref.linkli üyeye yarısı da binance.com’a gider.) Yani ref.linkiyle üye olmanızın bir dezavantajı yoktur.

Binance coin ne kadar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı