Binance Coin İncelemesi

Binance Coin Nedir?

Binance Coin (BNB), Binance.com coin borsasına ait bir kripto paradır. 2 milyon+ aktif kullanıcıya sahip Binance coin borsasında BNB’nin fiyatını arttıran bir çok etken bulunmakta.

Binance Coine yatırım mantıklı mı?

0.10$ ile coin borsasına adımını atan Binance Coin’i özel kılan bir çok neden bulunmakta. Sırayla bunları yazarsak;
1- Borsanın 2 milyonu aşkın kullanıcısının bulunması
2- Borsayı kullananlar Binance coin alırsa komisyon ücretlerinin yarıya düşmesi
3- Çıktığı günden bu yana yaklaşık 70 kat artması
4- Referans sistemi sayesinde binlerce kişinin Binance.com’un reklamını yapması

Binance Coin (BNB) Fiyatı artar mı?

2 milyon kullanıcısı bulunan Binance’ın 2018 yılında 4 milyondan fazla kullanıcıya çıkması bekleniyor. En geniş altcoin portföyüne sahip sitede her kullanıcı alış, satış, transfer ücretini %50 düşürmek için Binance Coin almaktadır. Bu da talebi arttırmakta. İlk başlarda komisyon düşürmek için alınan BNB şu sıralar yatırım aracı olarak görülmekte. Zira aralık 2017’de tüm coinlerin çakılması sonrasında BNB 3 dolar seviyelerinden 8 dolar seviyelerine kadar çıkmıştır.

Binance Coin Fiyatı, BNB Kaç Dolar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Coin, risk işidir. Bu yazımız bireysel yorumlar içerdiği için yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Araştırmanızı yaparak yatırımınızı ona göre belirleyebilirsiniz.

Binance’a https://www.binance.com/?ref=17827055 bu linkten üye olarak bizlere destek olabilirsiniz. Referans linkiyle üye olursanız sitenin aldığı komisyon yarı yarıya düşecektir. Yarısı referans linkli üyelere dağıtılacak yarısı da siteye kalacaktır. Özetle refli linkten üye olursanız bir kazancınız veya kaybınız olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı