Binance.com Referans Linki ile Para Kazanma

Binance.com Dünyanın en güvenilir, en hızlı ve kimlik onayı olmadan da işlem yapabileceğiniz coin borsaları arasında yer almaktadır. Sitenin en büyük artısı komisyon oranlarının düşük olması ve üyelerine referans programı ile para kazandırmasıdır.

https://www.binance.com/?ref=17827055 bu bizim referans kodumuzdur. Bu link ile kayıt olursanız ufak da olsa bizlere katkı sağlamış olursunuz.

Binance Referans Linkiyle Nasıl Para Kazanılır?

Siteye üye olduktan sonra üst kısımda yer alan Binance Referral Program görseline tıklayın. Bu kısımda size ait bir link çıkacaktır. Bu linki forum sitelerinde ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Referans linkinizle kayıt olan başka üyelerin yaptığı işlemlerden çok cüzi miktarda sizlere para gelmektedir. Referans linkiyle üye olanların hiçbir kazanç ve kaybı yoktur.

Binance Referanstan Ne Kadar Kazanç Elde Ediliyor?

Binance işlem başına 1000’de 5 komisyon almaktadır. Yani 1000 TL’lik bir coin alımında 5 TL’si binance.com’a gidiyor. Eğer bir başkasının referans linkiyle kayıt olduysanız sizden yine aynı oranda komisyon kesiliyor. Yani 1000 liralık bir coin alımında 5 TL komisyon kesiliyor. Farkı şudur?

Referanssız linkle üye olursanız
1000’de 5’lİk komisyonun tamamı Binance.com’a gider.

Referanslı linkle üye olursanız
1000’de 5’lİk komisyonun yarısı Binance.com’a yarısı da referans linkli üyeye gider. Yani referans linkiyle üye olduysanız 1000 liralık yaptığınız işlemin 2.5 TL’si referanslı üye olduğunuz kişinin hesabına yansır.

ÖNEMLİ BİLGİ: Bazı sözlük sitelerinde referansla üye olursanız komisyon azalacakmış gibi yanıltıcı bilgiler veriliyor. ASLA böyle bir durum söz konusu değildir. Sadece ref linkiyle üye olunması halinde komisyon Binance ve ref. linkle üye olduğunuz kişi arasında paylaştırılıyor.

Referans linkimiz ile üye olursanız seviniriz.
Referans linkim: https://www.binance.com/?ref=17827055

3 Yorum

  1. Teşekkürler. Biz de denedik bakalım Binance tekrar aktif edince üye alımlarını ref kasıcaz 🙂

  2. Referansltan kazandığım para 0.0030 iken sabah 0.0015 e düşüyor. Bunun nedeni nedir?

    1. Burak bey merhaba. O ara alım-satım yapıyor musunuz? Al, sat işlemi yaptığınız sürece biriken BTC’leri kullanmış oluyorsunuz. Ya da refli linkle alım yapılan coinlerin satoshisi düşmüş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı