Binance ‘in Sistem Güncellemesi Biraz Uzadı

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Binance, iki gün önce sitesinin haber ve duyuru bloğunda yayınladığı duyuruda 26 Haziran 2018 tarihinde saat 05:00 da başlayacak olan sistem güncellemelerinin yaklaşık 4 saat süreceği yönünde bildirimde bulunulmuştu.

 

Binance ‘in Sistem Güncellemesi Biraz Uzadı

Ancak söylenilen süre Türkiye saati ile sabah 09:00 te son bulması gerekirken şuan saat 12:00 ‘ı geçmesine rağmen yaptıkları sistem güncellemesi henüz bitmedi. Bu da yatırımcıların az da olsa canını sıkıyor haliyle. Fakat yatırımın sağlıklı bir ortamda gerçekleşmesi açısından bu tarz sistem güvenlikleri başta olmak üzere çeşitli yazılım veya donanımsal yükseltmelerinin (güncellemelerinin) yapılması gayet normaldir.

 

Resmi Duyurusu “System Upgrade Notice”

Tabi resmi duyurusunda verilen süre UTC zaman dilimi ile saat 02:00 AM fakat bizim saatimiz ile bu zaman 05:00 a denk geliyor. Türkiye saati “UTC+3” olarak kullanılıyor.

 

Alım-Satım ve Para Çekme İşlemlerini Erteleme Duyurusu

Yaklaşık 20 dakika önce (12:40) tekrar yaptıkları bir duyuru ile alım-satım ve para çekme işlemlerini şimdilik hizmete açamayacaklarını bildirdiler. Ekibin resmi sitede duyurduğu bilgi şöyle oldu;

“Risk yönetim sistemimizdeki bir ön ticaret kontrolünden kaynaklanan uyarı nedeniyle, alım – satım ve para çekme işlemlerini erteleyeceğiz.”

Yazılımlarının vermiş olduğu risk yönetim bildirimi nedeniyle güncellemede ufak bir aksaklık söz konusu olduğu belirtildi. Sistemin daha sağlıklı çalışması açısından şimdilik site kullanılamayacak. Konu ile ilgili detaylar geldikçe siz ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

 

Binance Açıldı

Türkiye saati 15:00 itibari ile Binance tüm işlemlere açılmış bulunmaktadır. İyi yatırımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı