Binance’ın Merkezsiz Borsası Binance DEX İçin Gerisayım Başladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, halen testlerin devam etmekte olduğu merkezsiz kripto para borsası Binance DEX‘in hangi tarihte tam olarak hizmete gireceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Changpeng Zhao, Güney Kore’nin Seul şehrinde 04-05 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen Deconomy 2019 konferansında yaptığı konuşmada uzun bir süredir test edilmekte olan merkezsiz kripto para borsası Binance DEX‘in bu ay sonunda test aşamasının biteceğini ve tüm kullanıcılar için hizmete açılacağını belirtti.

 

binance dex

 

Aynı konferansta başka bir açıklama daha yapan Binance’in CEO’su, Singapur Doları ile kripto para almayı sağlayacak olan Singapur Binance’ın Nisan ayının sonuna doğru kullanıma açılacağı bildirdi.

Binance DEX, ilk olarak 2018 yılının Mart ayında açıklanan Binance Chain’in üzerine inşa edilmektedir. Kullanıcı yatırımlarının merkezsiz olarak saklanmasının yanı sıra düşük gecikme süresi ile yüksek verimli ticaret sunmayı da amaçlayan Binance DEX’e, Binance’in kendi kripto parası olan Binance Coin’in taşınması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı