Bitcoin Aniden 400 Dolar Birden Yükseldi

Bitcoin yatırımcıları ve takipçilerinin bildiği üzere Bitcoin bir süredir 11 bin dolar seviyelerinde seyretmekte idi. Bugün ise çok kısa bir süre içerisinde hızlı bir çıkış yaptı ve 11 bin 900 dolar seviyelerini gördü. Bir süredir durgun olduğu gözlenen kripto para piyasası bu haftaya iyi bir başlangıç yaparak 12 bin seviyelerine yaklaştı.

400 Dolarlık Ani Yükseliş

Bitcoin fiyatı bugün TSİ ile 11:57 civarlarında ani bir yükselişle 2 dakika içerisinde 11bin 400’den 11 bin 900 seviyelerine fırladı. Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin bir saat gibi bir süre içerisinde 450 dolardan fazla değer kazanmış oldu. Yazının hazırlandığı saatlerde halen 11 bin 800 dolardan işlem görmekte.

Peki Bitcoin’i Ne Bekliyor

Kripto para uzmanları tarafından yapılan Bitcoin analizlerine göre eğer bugün 11 bin 600 doların üzerinde kapanış yaparsa Bitcoin’in fiyatının biraz daha yükseleceği değerlendiriliyor. Kripto para piyasadaki bu yükselişin bu şekilde devam etmesi, Bitcoin fiyatının bu sonuna doğru 15 bin dolar seviyelerine ulaşması anlamına gelebilir. Ama şunu da belirtmek gerekir ki Bitcoin’in bu 2 dakika içerisinde 400 dolarlık yükselişi piyasadaki büyük balinaların bir tuzağı da olabilir ve Bitcoin fiyatı hızlı bir düzeltme sürecine girebilir.

Not: Yaptığımız teknik analizlerin, haberlerin ve yorumların hiç biri yatırım tavsiyesi değildir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı