Bitcoin Fiyatı 20 Bin Dolar Seviyelerine Ulaşabilir

Kripto para dünyasının ünlü analistlerinden olan Thomas (Tom) Lee (BTC) Bitcoin‘in değerinin çok kısa zaman içinde 20.000 $ civarlarına gelebileceğini belirtti.

Fundstrat Global’in kurucularından olan kıdemli analist Tom Lee geçtiğimiz günlerde CNBC’de yayınlanan “Futures Now” isimli programın konuğu idi. Dünya genelindeki piyasalarının seyri ile kripto para birimlerinin son bir kaç ayda ortalama %50 değer kazanması hakkında yorumlar da yapan Lee, kripto para piyasalarının son bir hafta içerisinde oldukça sağlıklı bir yükseliş yaşadığını ve bu yükselişin kripto para piyasalarının geleceğine olumlu katkılar sağlayacağını belirtti.

Bitcoin’in şu an 9.000 seviyelerinde olduğunu, ama yükselişin devam edeceğini, en önemli engelin 10.000 $ barajı olacağını, 10.000 barajının psikolojik olarak da önemli bir baraj olduğunu, bunun aşılması halinde ise yakaladığı rüzgar ile yeni rekorlar kırarak 20.000 $ seviyelerine ulaşabileceğini belirtti.

Tom Lee geçtiğimiz günlerde de kripto para yatırımcılarını güzel günlerin beklediğini belirtmiş, Bitcoin fiyatının hızlı bir şekilde yükselmeye devam edeceğini düşündüğünü açıklamıştı. Lee bu görüşlerini CNBC’de de yenilemiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı