Bitconnect (BCC) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Bitconnect Coin Nedir?


BCC olarak piyasada görebileceğiniz alternatif bir kripto para birimidir. Karlı, risksiz ve kolay olarak kendilerini tanımlamaktadırlar. İlk olarak 2016 yılında piyasadaki yerini almıştır.  Merkezi olmamakla beraber, Blockchain teknolojisinden yararlanan sistemlerden biridir aynı zamanda. Hem mining hem de coin sistemine yer vermektedir. Coin değeri ise, 2017 yılı itibariyle yükseliş seviyesine geçiş yapmıştır.

Bitconnect Özellikleri ve Önemli Yönleri

Hem Proof of Work, yani mining koruma sistemi, hem de Proof of Strake, yani coin koruma sistemini, BCC’de görebilirsiniz. Mining yapmak, Bitcoin, Litecoin gibi sistemler bu evrede pek mümkün olmasa da, Bitconnect’te iyi bir işlemci ve bilgisayara sahipseniz kazanç sağlayabilirsiniz. Binance üzerinden BCC yatırımlarınızı yapabiliyorsunuz. Kullanan kişilerin kendi hesap güvenliğini sağlaması için hesap dengelerine de dikkat etmesi gerekiyor. Eşler arası transfer yapılmasını sağlayan ilk coin sistemlerinden biri olduğunu da belirtelim.
Sistem üzerinden, lending, referrals ve trading şeklinde para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda staking’le de para kazanmanız mümkün. Bunun için kazancınızı harici wallet’ta tutmanız gerekiyor. Belirtmiş olduğumuz mining de aynı şekilde kazanç yöntemlerinden biri. Hem mobil hem de tarayıcı üzerinden yatırımlarınızı yapabiliyorsunuz. Toplam para hacmi ise 28 milyon olarak bilinmektedir. Ayrıca, bahsetmiş olduğumuz stake yöntemi için en az 15 günün geçmiş olması gerekmektedir.

Bitconnect Coin Nereden Alabilirim?

BCC alabileceğiniz borsalar: HitBTC, Livecoin
İşlem hacminin %90 üzeri https://bitconnect.co BCC sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Bitconnect Geleceği Nasıl Olacak?

Yapılan yatırımlarınız doğrultusunda sistem sizlere farklı aralıklarda kazanç vaat ediyor. Bildiğiniz gibi alt coinlerin en önemli artılarından biri küçük yatırımcılar için de elle tutulur kazanç imkanı sağlamasıdır. Bu nedenle 100 dolar ile 1000 dolar arası yatırımlarınız için Bitconnect en az %40 kar imkanı sunmaktadır. Bu da 2018 yılında da sistemin arz/ talep dengesinde yer alacağının göstergesi diyebiliriz. Bitconnect için en çok tercih edilen cüzdan, WebWallet’tır. Tarayıcınız üzerinden bilgisayarınızın sistemi ne olursa olsun, siteyi kullanarak bir cüzdan hesabı oluşturabilirsiniz. BCC’lerinizi cüzdanınızda tutarak aynı zamanda ekstra coin de kazanabiliyorsunuz. Mining yapan kullanıcılar buradan kazançlarını satıp, ticari işlemlerini de gerçekleştirebilirler. İngiltere merkezli olan sistem, Vietnam, Güney Kore, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Japonya, Tayland gibi birçok ülke için de resmi siteleri bulunuyor.

Bitconnect Coin Fiyatı Ne Kadar? Kaç dolar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı