Cex.io Kredi Kartına Para Çekme Sorunu (Çözümlü)

Cex.io kredi kartıyla Bitcoin, Ethereum, Litecoin alabileceğiniz bir site. Eğer kredi kartınız internet alışverişine açıksa alım yapabilirsiniz. Sitelerinde güncel komisyon oranları yazmakta. Al ve sattan cüzi miktarda BTC alabilirsiniz. Yatırımınızı sonlandırmak istediğiniz zaman da dolar olarak site üzerindeki kurdan size ait banka hesabı veya kredi kartına para çekim işlemini yapabilirsiniz.

Para çekme işlemini yaparken genellikle onay maili gelmektedir. Maile onay verdikten sonra işleminiz gerçekleşir. Ancak bazen onay maili gelmeden de işleminiz yapılabiliyor. Para çekme işleminde her zaman onay maili beklemeyin.

Bazı durumlarda cex.io’dan hesabınıza aktarımı yapılamıyor. Bunun nedeni hesabınızın onaylı olmamasından kaynaklanmaktadır. Hesabınız onaylı değilse cex.io’dan çekim yapamazsınız. Site üzerinden kimlik bilgilerinizin yer aldığı gerekli belgeleri gönderdikten sonra hesabınızın onaylanmasını bekleyin. Hesabınız onaylandıktan sonra para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yine bazı durumlarda hesabınız onaylı olsa bile para çekme işleminde sorun olabiliyor. Bunun nedeni bankalarla alakalı olabilir. Örneğin 1000 dolar çekimde sorun olabilir ancak çekeceğiniz miktarı azaltıp yeniden denediğinizde çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun çözümü için bankanızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı