Coin Yatırımı Nasıl Yapılır?

Mahmut A. adlı kullanıcımız tarafından Bitcoin ve altcoin alısatım yapılarak nasıl kâr elde edilir adlı basit bir çalışma örneği…

Coin Yatırımı Nasıl Yapılır?

Yaklaşık bir hafta önce bitcoin fiyatı 17000 dolarken giriş yaptım. Rastgele bir kaç alt coin aldım. Şansıma aldığım bu alt coinlerden birisi de verge’ydi. 10 katın üzerinde değerlendi bir haftada. Diğer alt coinler de bu zaman aralığında bitcoinin artışının üzerinde bir performansla değerlenme eğilimindeler. Bu alt coin yatırımım sayesinde bitcoin fiyatı 13bin dolar civarındayken yatırdığım parayı amorti ediyorum.

Dün akşam saat 18.00 gibi bitcoin 12bin dolar seviyesindeyken bir arkadaşımı ikna ettim yaklaşık 2000 tl değerinde bitcoin alması için. Bugün an itibariyle 300 tl kar etmiş durumda.

Derin finansal analizler, balon olup olmadığı konularına vakit ayırıp neden girmediğiniz için çok akıllı olduğunuzu anlatmaya çalışıp bitcoinin düşmesi için dua ediyorsunuz. Biz de bu sırada para kazanmaya devam ediyoruz. Risk faktörü var, evet. Bu risk seviyesi sizin için fazlaysa borsaya, dolara falan yönelin. Bırakın risk alanlar sizin hezeyanlarınızı dinlemeden para kazansın. Coin Yatırımı Nasıl Yapılır? Anlattım, dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı