En İyi 3 Bitcoin Uygulaması

Bitcoin ve kripto para birimleri, önemli bir kâr sağlayabilen, oldukça kârlı ve dinamik bir yatırımdır. Pazar eğilimlerinin temel analizinden pazardaki istatistiksel modellerin daha gelişmiş teknik analizine kadar, Bitcoin ve kriptokrasonizasyon fiyatlarının hareketini izlemek ve tahmin etmek için kullanılan birçok farklı teknik vardır.

Bu makalede, işlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olup olmayacaklarına karar vermenize yardımcı olması için en popüler üç şifreleme yatırım uygulaması uygulamasına hızlı bir göz atacağız.

Coinbase

Coinbase tartışmasız en popüler Bitcoin borsalarından biridir ve en çok kullanılan cüzdan çözümlerinden biridir. San Francisco’da bulunan Coinbase, dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Coinbase platformunun en büyük özelliklerinden biri, sunduğu basit işlevsellik ve kullanım kolaylığı. Birçok önde gelen Bitcoin uzmanı, bugün çevrimiçi olarak en yeni başlayanlara hitap eden Bitcoin cüzdan çözümleri olarak taçlandırdı.

Bununla birlikte, Coinbase akıllı telefon uygulaması, Coinbase web sitesinin sunduğunun ötesinde farklı bir özellik sunuyor. Hem iOS hem de Android cihazlar için mevcut olan Coinbase uygulamasını kullanarak, uygulama içi satın alma işlevselliği aracılığıyla Bitcoin’i satın alıp saklamak mümkündür. Bitcoin’e ek olarak Coinbase uygulaması, yatırımcılara hem piyasada bulunan en popüler iki altprobin olan Etherium veya Litecoin’i satın alma olanağı sunuyor .

Coinbase , yatırımcılara kredi kartı ödemeleri veya doğrudan banka havalesi yoluyla kriptokrasi alımları yapmalarını sağlar.

Ödeme yöntemleri, satın alma işlemini hızlandırarak ileride kullanmak üzere kaydedilebilir. Coinbase web sitesini , Coinbase uygulamasıyla aynı işlevleri yerine getirmek için kullanmak da mümkündür .

Blockfolio

Blockfolio , oldukça çeşitlendirilmiş bir portföy tutan bireyler için ideal olan son derece güçlü bir dijital para yatırım izleme uygulamasıdır. Çeşitli portföylerin işletilmesi çoğunlukla hantal olabilir ve hantal niteliklerinden dolayı sürekli inceleme ve yönetim gerektirir. Blockfolio uygulaması çok çeşitlendirilmiş yatırımcılar için özel olarak tasarlandı ve nerede ve ne zaman satın aldığınız ve sattığınızın izlendiği süreci ve mevcut işletmelerin değerini kolaylaştırıyor.

Blockfolio uygulaması 800’den fazla farklı dijital para biriminin fiyat hareketlerini izlemeyi mümkün kılar ve kullanıcılara sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüzde bireysel işlemlerin miktar, giriş ve çıkış seviyelerini kaydetme olanağı sunar.

Blockfolio ayrıca, yatırım yaptığınız para birimlerinin izleme fiyat eğilimlerini sorunsuz ve pratik hale getiren karmaşık ve güçlü analitik ve grafik araçları sunar. Uygulama, en sevdiğiniz kriptokrasi haber web sitelerinden ve kaynaklarından en yeni haberleri toplamak ve kapsamlı bir dizide sunmak üzere programlanabilir.

Blockfolio uygulaması tarafından sağlanan en güçlü araçlardan biri, sunduğu fiyat izleme işlevselliğidir. Blockfolio uygulaması, bir para birimi önceden belirlenmiş bir düzeye gelmez itme bildirimleri aracılığıyla doğrudan akıllı telefona bağlı olarak çalışan fiyat güncellemelerini sunabilir ve fiyatlar belirli bir eşiğe ulaştığında öncelikli satın alma ve satma eylemlerine tepki verme hızını artırır.

Karışık ve son derece çeşitlendirilmiş bir portföy tutan bir şifreleme şirketi olmanız durumunda, Blockfolio uygulaması çeşitlendirilmiş varlık ticaretiyle ilişkili bir takım karmaşık süreçleri otomatikleştirerek önemli bir yatırım getirisi sağlayabilir. Blockfolio uygulaması , kriptokrasi yatırımlarında sermaye kazançları vergisi hesaplamada ve raporlamada şifre çözme yatırımcılarına bile yardımcı olabilir .

zTrader

Eğer Blockfolio çok yönlü yatırımcılar için ideal bir ticaret uygulaması olarak kabul edilebilirse, zTrader uygulaması uzman tüccar karşılığıdır. Yüksek seviyeli şifreli eşya yatırımcılarına yönelik olan zTrader uygulaması, kullanıcılara farklı dijital para birimlerinde bir dizi eser yürütme olanağı sunuyor.

ZTrader uygulaması , kripto para birimlerinde geniş bir yelpazede işlem yapmayı mümkün kılar . Poloniex , Bittrex, Kraken ve Bitfinex de dahil olmak üzere 17’den fazla borsayı destekleyerek , zTrader uygulaması çok yüksek altprogram aralığını kapsar.

ZTrader uygulaması, karmaşık ve güçlü ticaret yeteneklerine ek olarak, kullanıcılara özelleştirilebilir bir haber akışı, gelişmiş analitik araçlar, bildirim fiyat uyarıları ve tüccarların gündelik sohbetine katılmalarına izin veren genel bir sohbet odası işlevselliği de sağlar.

2014 yılında piyasaya sürülen zTrader, piyasadaki en popüler şifreleme uygulaması uygulamalarından biridir ve tamamen ücretsizdir. Maalesef iOS kullanıcıları için, zTrader yalnızca Android akıllı telefonlar için kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı