En İyi Bitcoin Siteleri 2017 2018

En iyi Bitcoin siteleri: Arama verileri ve sosyal ölçümleri kullanarak sıraladığımız en iyi ve en güvenilir Bitcoin siteleri sıralaması listesi sizlerle.

CoinDesk – Bitcoin ve Blockchain Haberleri 

CoinDesk, habere, fiyatlara göre haberler yayınlayan ve dijital para birimlerine ilişkin dünyadaki siteler arasında birinci sırada yer almaktadır. Eğilimler, fiyat hareketleri, teknolojiler, şirketler ve  dijital para dünyasındaki insanlar hakkında haberler ve analizler yer alıyor. Site: coindesk.com

Cointelegraph.com Haber

Cointelegraph Fintech, Blockchain ve Bitcoin’i kapsar ve size para geleceği ile ilgili en son haberler ve analizler sunar.

CryptoCoins Haberler

Blok zinciri teknolojisine, akıllı sözleşmelere ve kripto para birimlerine odaklanan Bitcoin ve FinTech’in yeni haberlerine yer veriliyor. Site: cryptocoinsnews.com.

Blockchain.com

Blockchain, dijital varlıklar için dünyanın önde gelen yazılım platformlarından bir tanesidir. Dünyadaki en büyük üretim blokaj platformunu sunan firma, kökten daha iyi bir finans sistemi oluşturmak için yeni bir teknoloji kullanıyor.

Reddit.com/r/Bitcoin

Bitcoin’e adanmış bir topluluk, * Internet’in para birimi *. Bitcoin dağıtılan, dünya çapında, merkezi olmayan dijital bir paradır. Bitcoins herhangi bir merkezi otorite olmaksızın verilir ve yönetilir: Bitcoin’den sorumlu bir hükümet, şirket veya banka yoktur. Kriptografi, dağıtılan peer-to-peer sistemleri veya ekonomi isterseniz Bitcoin’le ilgilenebilirsiniz. Her gün onlarca yeni post burada yer alıyor.

Bitcoin.org

Bitcoin resmi blogu. Bitcoin, eşler arası bir ağ tabanlı dijital para birimi. Eşler arası (P2P), yeni paralar çıkarmak veya işlemleri takip etmek için merkezi bir makam bulunmadığı anlamına gelir.

NEWSBTC – Bitcoin Haberleri, Fiyat, Analiz

NewsBTC, kriptokrasi haberlerini, teknik analizleri ve ijital para birimleri ile ilgili tahminleri kapsayan bir Bitcoin haber servisidir.

SpectroCoin

SpectroCoin, insanlar ve işletmeler için Bitcoin’e kolay, güvenli ve hızlı erişim sağlar. Öncelikle, SpectroCoin, Bitcoin ağına kolay kullanımlı arayüzü sağlayarak, bitcoinleri kolayca ve güvenli bir şekilde göndermeye, almaya ve saklamaya yardımcı olan bir Bitcoin cüzdandır.

Coinbase.com

Coinbase, tüccarların ve tüketicilerin, bitoin ve ethereum gibi yeni dijital para birimleri ile işlem yapabildikleri dijital para birimi cüzdan ve platformudur.

Bitcoinist – Bitcoin Haber ve İncelemeler

Bitcoinist, merkezi olmayan dijital para, blok zincir teknolojisi ve Fintech hakkında yeni haberler sunan bir Bitcoin haber portalıdır. Site: bitcoinist.com

Forklog.net

ForkLog dergisi, Bitcoin, Blockchain ve ademi merkeziyetçi teknolojilere ayrılmış bir bilgi kaynağıdır. Kriptokrasi olayları, Bitcoin fiyat analizi, eklentiler, kripto teknolojileri ve Bitcoin hakkındaki tüm haberler bu sitede yer alıyor.

Abitco.in

ABITCO.IN, gezegendeki en kapsamlı Bitcoin haber, yerel yönetim haberleri ve kriptokrasi haber toplama web sitesi olmaya çalışmaktadır.

Kraken Bitcoin Exchange

Kraken, ABD doları, euro, İngiliz sterlini ve Japon Yeni para birimi karşılığında ve bu para birimi karşılığında en iyi Bitcoin exchange’idir.

Bitfinex.com

Bitfinex, dünyanın önde gelen Bitcoin, Litecoin ve Ethereum Değişim ve Marj Ticaret Platformudur.

Bitcoinmagazine.com

Bitcoin Dergisi, şifreleme işlemine adanmış dünyanın ilk dergisidir. 2011 yılında kurulan Bitcoin Dergisi, bitcoin, ethereum, blok zincir teknolojisi, kripto para birimleri, karanlık Web ve diğer merkezi olmayan teknolojiler hakkında en eski ve en güvenilir habe, içgörü, eleştiri, kılavuzlar ve fiyat analizi kaynağından biridir.

99bitcoins.com

99Bitcoins, Paypal, Kredi Kartı, bankamatik kartı ve daha fazlasına sahip Bitcoins’i nasıl satın alacağınıza ilişkin video ve metin öğretileri tedarik etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı