Enigma (ENG) Coin Geleceği / Nereden Alabilirim?

ENIGMA (ENG) COIN NEDİR?


Enigma Coin (ENG), oluşturulma süreci derin çalışmalar sonucu MIT mezunları ve araştırmacıları tarafından gerçekleştirilmiş bir ağdır. Enigma protokolü kapsamında, Blockchain sistemindeki sorunlara karşı ikinci katmanı da olan zincir dışı bir ağ tanımı yapılmaktadır. Merkezi bulunmayan, güvenli, gizliliğe önem  veren, veri hesaplama ve değiştirme imkanı tanıyan ve güçlü bir sistem vaat eden bir platform olduğunu söylemek mümkün. Bunun için de Catalyst sistemi üzerinde çalışılmaktadır ve bu şekilde bahsedilen güvenli sistem temellendirilmiştir.

ENG Coin Nereden Alabilirim?

Enigma Coin işlem hacminin %80’inden fazlası Binance üzerinden gerçekleşmektedir. https://www.binance.com/?ref=17827055 referanslı linkimizle Binance’a üye olarak hemen ENG Coin alabilirsiniz. ENG Coin alabileceğiniz diğer borsalar: Bittrex, Liqui, OKEx, HitBTC, UpBit, Mercatox

Enigma Coin Özellikleri ve Önemli Yönleri


Enigma’nın getirdiği yeniliklerin başında bahsi geçen Catalyst sistemi geliyor. Biraz daha detay vermek gerekirse, kripto biriminin finansal veri pazarı tarafından desteklenen Catalyst sistemi, yatırımcılarının veri paylaşma ve gözetmenliğini yapma ve karlı, veri odaklı yatırım stratejileri geliştirmesine olanak tanımaktadır. Ayrıca, Catalyst,  canlı ticaret araçları sayesinde, kullanan kişilerin önemli borsalarda stratejilerini hemen uygulamasına olanak tanımaktadır. Binance üzerinden Enigma’ya yatırım yapabiliyorsunuz. Hesaplama süreci de Enigma’da gizli olarak gerçekleştirilmektedir. Çünkü blok zinciri içerisinde her bir düğüm, şifrelenmekte ve farklı bir görünüme bürünmektedir.  Böylece hataya karşı daha duyarlı ve güçlü bir sistem elde edilmiş oluyor. Enigma Coin kurucularının platformu geliştirmedeki esas noktalarından biri de, diğer coinlerde olan eksikliklerden ders çıkarmış olmaları. Bu sayede ödeme işlemlerinde ve işlem geri alma durumlarında kullanıcılarına ek bir opsiyon sunmaktadır.

Enigma Coin’in Geleceği 


Enigma Coin, ekibi içerisinde başta Guy Zyskind( CEO) olmak üzere, Tor Bair, Victor Grau Serrat, Frederic Fortier gibi önemli isimler bulunuyor. Aynı zamanda  Can Kısagün, CO- Founder olarak ana ekip içerisinde bir Türk olarak yer almaktadır. Enigma Coin, kripto piyasası içerisinde ilk 100’deki en iyi firmalardan biridir ve gelecekte çok daha iyi noktalara gitmesi ön görülmekte. Bitcoin gibi büyük oluşumların düşüşte olduğu şu dönemde ENG verileri, +14, 95% artışta gözüküyor. Gelişimi devam eden bu sistemin, profesyonel ekibi ve destekleyici diğer firmalarla beraber 2018’in kazandıranlarından biri olması muhtemel. Binance sistemi üzerinden kaydolarak ethlend coin satın alabiliyor, alım/ satım yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı