Enjin Coin Nedir?

Enjin Coin (ENJ), 1 Kasım 2017 tarihinde coin borsalarında kendine yer edinmiş bir altcoindir. Enjin coin, dünyanın en fazla oynanan oyunlarından biri olan Minecraft yaratıcıları tarafından geliştirilmiştir. Enjin coin kurucu ve ceo’ları: Maxim Blagov, Witek Radomski, Josh Woelfel, Vyacheslav Volkov video oyun geliştiricileri olarak dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır.

Enjin® dünyanın en büyük sosyal oyun sitesi platformudur. 20 milyona yakın oyuncu ve 250.000’den fazla oyun topluluğuna ev sahibi yapmaktadır.

Enjin Coin’e yatırım yapılır mı?

Altcoinleri yakından takip ediyorum. Enjin Coin uzun vadede yatırım yapılabilecek bir coindir. Bunun çok fazla nedeni var. Milyonlarca oyuncuyu ağında barındıran bir sistem, oyun coini olarak Enjin’i kabul ederse değerini katlayacaktır.

Enjin Coin kaç dolar? Kaç para?

24H Range -
/

Enjin Coin 2018’de ne kadar olur?

1 kasım-10 aralık gibi 40 günlük kısa sürede ENJ’nin fiyatı 2 katına çıktı. Uzun vadede herkesi şaşırtabilecek bir coin. Çok güçlü bir altyapısı ve geniş kitlelere ulaşabilme imkanı var. 10 Aralık 2017 tarihi itibariyle fiyatı 0.0462$

2018 yılının ilk çeyreğinde en az 0.1$ seviyelerine geleceğini düşünüyorum. Yapacağı atılımlara göre 1$ seviyesine bile yaklaşabilir.

Enjin Coin Nereden Alabilirim?

Binance, Cryptopia, HitBTC, Livecoin, Tidex, Coss, EtherDelta coin sitelerinden Enjin Coin alabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Geçen hafta 0.42$’ı görmüştü. Bir hafta içinde 0.14$’a kadar düştü. 300 dolarlık alım yaptım düşüşlerde. Düşüş 1 ay kadar sürecek gibi duruyor. Panik satışı yapmak yerine dipten alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı