EOS, Blockchain Ağlarındaki İşlemlerin Yüzde 60’ını Oluşturuyor

eos coin

EOS geçtiğimiz hafta büyük bir haber beklentisi sebebiyle yaklaşık olarak toplamda %22 oranında bir artış yaşamıştı. Piyasanın durgun olduğu bu dönemde bu kadar değer kazanması şaşırtıcı idi. EOS, 1 Haziran 2019’da beklenen duyuruyu yaptı. Duyuruda “Voice Sosyal Medya Platformu” ile yapılan anlaşma sonucu bu platform ile EOS’un entegrasyonun yapılacağı bildirildi. .

Bu duyurunun yanında EOS bir duyuru daha yayınladı ve EOS’un artık dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’de de listelendiğini bildirdi. Bu listelenme ile birlikte Coinbase Earn platformuna da dahil edilen EOS, kısa eğitim videolarını izleyen tüm kullanıcılara 10’ar dolarlık EOS dağıtmaya başladı.

EOS‘un lider geliştiricisi Dan Larimer büyük haberlerin paylaşıldığı anlarda yaptığı bir açıklamada, Tüm dünyadaki bütün blockchain ağlarında yapılan işlemlerin %60’ından fazlasına EOS Blockchain Ağının ev sahipliği yaptığını belirtti. Blocktivity’nin işlem hacmi verilerine göre EOS kesinlikle en çok işlem sayısı açısından piyasayı domine etmekte.

EOS’un diğer rakipleri olan Ethereum (ETH) ve Tron (TRX) ise blockchain ağlarında yapılan işlemler konusunda sırasıyla 5.ve 6. sırada yer almaktalar. Blockchain ağlarındaki kullanıcıların %48’i günlük aktif kullanıcı ve bu oran gün geçtikçe artmakta.

EOS piyasadaki genel düşüş sebebiyle yazının hazırlandığı saatlerde yaklaşık olarak günlük % 5’e yakın bir düşüşle 7.33 dolardan işlem görmekte.

Coin Name Price Change % Change

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı