Ethereum 1.000 Dolara Ulaşacak Mı?

Bitcoin fiyatı, son zamanlarda, yıl başından bu yana yüzde 475 oranında artarak $16,645 seviyesine geldi. Bu etkileyici toplanma diğer kripto para birimlerinin değerini artırmaya yardımcı oldu ve bunun en büyük etkileneni Ethereum oldu.

Bitcoin fiyatı, son zamanlarda, yıl başından bu yana yüzde 475 oranında artarak $16,645 seviyesine geldi. Bu etkileyici toplanma diğer kripto para birimlerinin değerini artırmaya yardımcı oldu ve bunun en büyük etkileneni Ethereum oldu.

Ethereum Artacak Mı?

1 Ocak’dan bu yana, Ethereum’un eter fiyatı 8 $ ‘dan 340 $’ ın üzerinde bir fiyata yükseldi. Bu ralli, eter (ETH) sahipleri için yıllık yüzde 4150’lik bir yatırım getirisini işaret ediyor . Yalnızca son yedi gün içinde eter, bir ayın en yüksek 348 $ ‘lık seviyesine ulaşabilmek için yüzde 20 üzerinde bir artış gösterdi.

Ethereum , kullanıcılara, sansür, çalışma dışı kalma, dolandırıcılık veya üçüncü parti müdahale ihtimali olmaksızın tam olarak programlanmış şekilde işlev gören akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları (DApps) çalıştıran kullanıcılara izin veren, açık kaynaklı bir merkezi olmayan blok köprüsüplatformudur.

Ethereum’un kriptokatilite eteri (ETH), şu anda 30 milyar doları aşan bir piyasa değerine sahiptir ve bu da bitkenden sonraki en büyük blok ağına sahiptir. Ethereum’un başarısının başlıca nedeni, bitkinin altında yatan teknolojisini kullanmış olması ve kullanıcıları geniş bir ticari ve ticari olmayan spektrumdaki spektruma uygulanabilen özelleştirilmiş akıllı sözleşmeler oluşturmalarını sağlayan yeni bir blok zincir oluşturmak üzere genişletmiş olması gerçeğidir. sigorta poliçeleri ve elektronik oylamadan telif ücreti dağıtımına, elektrikli aracı şarj istasyonlarına ve elektronik tıbbi kayıtlara kadar değişen ticari kullanım örnekleri.

Ethereum’un 2017’deki Yükselişi

Ethereum değerindeki artış, Ethereum’un ticari blokaj araştırmalarında kullanımındaki patlama, Ethereum Enterprise Alliance’ın piyasaya sürülmesi, Ethereum ağı üzerinde başlatılan ilk madeni paraların patlaması, altkezilere ayrılan bitkisel yatırımcılar ve yatırımcı fonlarının bir varlık sınıfı olarak kriptokrasiye girmesi.

Etkin bir şekilde her büyük endüstride şirketler, verimliliği arttıran ve iş yapma maliyetini düşüren yeni çözümler üretmek için bu yenilikçi yeni teknolojiyi nasıl uygulayacaklarını görmek için şu anda blok araştırmaları yapıyor. Bu davalar için son 10 ayda tercih edilen blok zincir ağı Ethereum olmuştur.

Finansal kurumlar Ethereum’u menkul yerleşim için test ediyorlar, petrol şirketleri bunu tedarik zinciri yönetim sürecini sayısallaştırmak için deniyor, Birleşmiş Milletler bunu yardım ödemelerine devam etmek için kullanıyor ve Ukrayna bunu e-oylama için test ediyor, sadece birkaç yeni açıklama yapmaya karar veriyor konsept kanıtı denemeleri.

Bu nedenle Ethereum Enterprise Alliance (EEA) konsorsiyumunun 100’den fazla üyeye sahip olması sürpriz değildir . AEA’nin amacı, Ethereum tabanlı kurumsal çözümler geliştirmektir. AÇA üyeleri arasında blok zincir kuruluşları, finansal kuruluşlar, kamu kurumları ve bir dizi sanayi kolundaki şirketler bulunmaktadır. AEA üyelerinin çeşitliliği, Ethereum’un yıkıcı yenilik sağlama olasılığını yansıtıyor.

Ethereum ağını kullanan herkesin de dijital para birimi eterini kullanması gerektiği göz önüne alındığında, Ethereum Enterprise Alliance’ın piyasaya sürülmesinden sonra değeri yükseldi; bu, büyük sanayilerin bu özel blokaj projesine destek verdiğinin açık bir işaretiydi.

Eter fiyatı, bitkisel paradan başka umut verici dijital para birimlerine doğru çeşitlenmek isteyen sabit para yatırımcıları tarafından daha da güçlendirildi. Ethereum’un potansiyeli göz önüne alındığında, eter kripto para birimleri portföyünü çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar için doğal bir tercihtir.

Bu ayrıca Ethereum değerindeki artışın arkasındaki bir diğer önemli itici güç olan temel portföy varlıklarının bir parçası olarak eter satın alan yeni dijital para merkezli hedge fonlarının miktarına da yansıyor . Yeni “kripto hedge fonları” dalgası, muhtemelen kriptokaynak değerlerini arttıracak, ancak Ethereum’un en popüler ikinci kriptokrasi pozisyonu ile bu yeni varlık sınıfına giren yeni paradan büyük ölçüde yararlanacak.

1.000 Dolar’a Giden Yolda Ethereum

Ethereum’un son 10 aydaki etkileyici mitingi, kriptokratların dünyasına yeni gelen insanlar için şaşırtıcı olabilir, ancak endüstri uzmanları, Ethereum’un gelecekte en değerli blok zincirlerinden biri olacağını uzun zamandır öngörmüşlerdi; çünkü ilk olarak merkezi olmayan akıllı sözleşmeler çözümleri.

Ethereum’un önemli işyerlerinden aldığı destekle birlikte, hem özel hem de kamu sektöründe blokaj zinciri teknolojisinin ve akıllı sözleşmelerin yaratacağı etki göz önüne alındığında, Ethereum’un eteri önümüzdeki aylar ve yıllar boyunca değer kazanmaya devam edecek konumdadır .

Birçok işletme ve kamu sektörü ajansı Ethereum tabanlı çözümler geliştirdikçe, dijital para biriminin değeri muhtemelen 1.000 $ kilometre taşı işareti yolunda devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı