GameCredits Coin (GAME) İncelemesi

GameCredits Coin Nedir?

GameCredits, oyun sektöründe kullanılması adına bir oyun yapımcısı olan Dotcroft tarafından çıkarılan bir sanal paradır. Oyuncular marketlerdeki yüksek komisyonlardan sürekli şikayetçi oluyordu. Dotcroft’ta bunu düşünerek oyun sağlayıcılarına yüksek meblağlar kazandırma müşterilere ise daha uygun fiyatlardan oyun satın almanın planlarını kurdu. Firma şimdiden online wallet üzerinden oyun satışı yapmaktadır.

GameCredits Coin En Güvenilir Nereden Alınır?

GAME Coin Bittrex, Poloniex, HitBTC, Cryptopia, Livecoin gibi yabancı borsalarda işlem görmektedir. Türkiye’de genellikle Bittrex ve Poloniex borsalarına rağbet görülmekte. İşlem hacminin %60’ı da Bittrex ve Poloniex borsalarında bulunmaktadır.

Gamecredits Coin Kaç Dolar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

GameCredits Coin’in Özellikleri

Oyun endüstrisi için yeni bir ödeme yöntemi olan GameCredits oyun sektöründeki kişileri çok rahatlatacak bir yöntem sunmaktadır. Oyun endüstrisi içerisinde yer alan mevcut ödeme çözümleri hakkında birçok kısıtlamanın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. GameCredits ise oyun şirketlerine ödemelerini kesintisiz, kolay ve güvenli bir hale getirebilmek için birçok çözümü bir arada sunuyor. Game sayesinde oyun sektöründe daha az ödeme yaparak daha fazlasına sahip olma imkanınız olacak. GameCredits algoritması olarak Scrypt kullanılmaktadır. Her bir blok süresi ise 90 saniyedir. Her blokta 25 coin olduğu gibi maksimum coin hacmi 84 milyondur. Eylül ayında yeni oyunların çıkmasıyla beraber GameCredits’e olan ilgi de o oranda yükselmiştir. Yapılan anlaşmalar ile coin’i kullanarak sadece küçük çaplı oyunları satın almıyorsunuz. Aynı zamanda geniş bir kitleye hitap eden oyunları da satın alabilirsiniz. Coin gelişme gösterdikçe kabul eden oyun sayısının da artacağı düşünülüyor.

GameCredits Coin’in Geleceği 

GameCredits çıktığı ilk günden itibaren oyun dünyasında çok önemli değişimler yaşanmasına sebep olmuştur. Bunun sebebi ise; önemli yatırımlar yapıyor olmalarıdır. Game Wallet ile birçok oyunu satın alma imkanınız vardır. 1.4 milyar nüfusa sahip olan Hindistan’da GameCredits 24 Ağustos 2017 tarihinden itibaren Bitcoin’den sonra ilk defa satın alınabilecek coin olacak. 2015 yılında oyun sektörüne 853 milyon Dolar yatırım yapılması ve 1.4 milyar nüfusa sahip olması GameCredits’te önemli yükselişler oluşmasına sebep olacağını düşündürüyor. Oyun sektörü dünya genelinde 100 milyar Dolar ciroya sahip olan global bir dünyadır. Bu yüzden coinde geniş bir piyasa hacmi beklendiğini söyleyebiliriz. GameCredits günümüzde hala alım seviyesinde görülmektedir. Şuan ki fiyatı üzerinden yakın bir sürede x2 – x3 kar ettirmesi beklenen coinler arasında yer almaktadır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı