Genesis Vision (GVT) Coin Nedir? Nereden Alınır?

GVT Coin Nedir?

Genesis Vision (GVT) Coin, Blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler üzerine kurulu özel güvenlik yönetimi odaklı kripto paradır. Fon yönetimine dayalı ilginç bir sisteme sahip olan GVT, yatırımcıları bir sosyal medya platformunda birleştirip bu sistemden pay alacak bir sistem oluşturmuştur.

GVT Coin fiyat analizi

Genesis Vision, kısaltması GVT Coin Kasım 2017’de piyasaya girdi. Piyasaya girmeden önce ICO’su 1$’dan satışı sunuldu. Coin borsalarına ise 2.5$’dan giriş yaptı. 2 Ocak 2018 itibariyle 12$’ı aştı.

GVT Coin’in geleceği

Alternatif coinlerde ilgimi çeken nokta altcoinlerin arzı olmuştur. Takip ettiğim fiyatı aşırı yükselen coinlerin arzı sınırlı. GVT de bunlardan biri. Genesis Vision’un sadece 4.4 milyon arzı bulunuyor. “Az olan değerlidir.” veya “talebi çok olan değerlidir.” mantığının ilki şuan için gerçekleşmiş durumda. Fiyatını arttıran ana etkenlerden biri de zaten bu. İkinci etken yani talep artışı da gerçekleşirse kısa zamanda fiyatını katlayacak bir coin karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

GVT Coin Nereden Alabilirim?

GVT Coin Binance, HitBTC, Kucoin, Etherdelta gibi yabancı borsalarda satışı yapılmaktadır. Türk borsalarında henüz satışı yok.

GVT Coin alabileceğiniz en güvenilir borsa Binance’dır.
https://www.binance.com/?ref=17827055 Binance’a referans linkimizle üye olarak bizlere destek olabilirsiniz.

GVT Coin’in arkasında kim var?

Genesis Vision ekibi başında Bitcoin Vakfı kurucularından Charlie Shrem’le birlikte onlarca isim yapmış kişi vardır.

Bir Yorum

  1. Hocam ben bu genesis coininden epey miktar aldım bu coini binance borsasında tutmak istemiyorum. Bu coini masaüstü cüzdanında tutma imkanı var mıdır? Uzun bir süre 5-6 sene kadar bu coini masaüstü cüzdanında muhafaza etmek istiyorum. Bununla alakalı bir anlatım videosu çeker misinz? nasıl masaüstü cüzdana aktaracağız bu coini?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı