Gizlilik / Privacy

 

Pirecoin.Net © Copyright 2017 – 2020 tüm haklarımızın saklı olduğunu belirtmek isteriz. Sitemizde bulunan haber, resim, video, analiz, makale, grafik ve röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları www.pirecoin.net ‘e aittir.

Pirecoin.Net sitesinde yer alan tüm makaleler, resimler, ses dosyaları, grafikler, animasyonlar, videolar, tasarım, ikonlar, analizler ve düzenlemelerimizin telif hakları çerçevesinde 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Saymış olduğumuz içerikler sitemizin izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz olduğunu özenle hatırlatırız.

Kullanımı yapılmak istenen içeriğimiz tarafımıza bildirildiğinde aldığımız pozitif karar ile yayınının yapılması mümkündür. Aksi halde izinsiz kullanımı veya kopyalanması yapılamaz.

Sitemizde yer alan hiç bir makale, teknik analiz veya yorum kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. 

Kullanıcıların sitemizde takip etmiş olduğu içeriklere göre yatırım yapması halinde Pirecoin.Net sitesi sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı / ziyaretçi sitemizde yer alan kripto para ve diğer tanıtımı yapılan ürünlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve / veya ürüne ilişkin sitemiz maddi ve / veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı / ziyaretçi hiç bir şekilde sitemizde yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz ve sitemiz bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Sitemize erişen her kullanıcı yukarıda yazılmış olan kanuni yaklaşımı kabul etmiş olacaktır.

Başa dön tuşu
Kapalı