Hshare (HSR) Coin Nedir? Nereden Alınır?

Hshare Coin Nedir?


Hshare, Binance, Kucoin üzerinden alım-satım yapılabilen 2017’nin son evresinde borsada yerini almış bir para birimidir. Yeni bir sistem olmasının yanı sıra, ilerleyen günlerde kar oranının artacağı düşülmektedir. Şu sıralar uygun alım imkanları bulunduğu için ufak çaplı yatırım yapmak isteyenler için de ideal olan bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Borsa kapsamında HSR olarak adlandırılmaktadır.

HShare Özellikleri ve Önemli Yönleri

İşlemci ve ekran kartı ile mining yapılmasına olanak tanıması en önemli avantajlarından biri. Kullandığınız sisteme göre hızlı bir mining yapabilirsiniz. Blok ödülü ise 1,6 HSR seviyesinde verilmektedir. Toplamda 28 milyonluk bir coine sahip olduğu belirtilmiştir. UTXO blockchain sistemi esas alınmaktadır. Açık kaynak kodlu projelerden biri olmakla beraber, GitHub’ı kullanarak kod yazılımlarını görebilir, ne yönde aşama kaydedildiğine bakabilirsiniz. Sistem diğer coinlerde olduğu gibi sizin de zincir üretiminizi desteklemektedir. PoW ve PoS sistemleri sayesinde hem coin hem de mining yatırımlarına olanak tanınmıştır.
Şu an için Eth getirisini aştığını söyleyemeyiz. Fakat ani yükseliş ve inişler yaşamadan bir süredir sabit konumda borsada yerini almaktadır. Altcoinlerin birçoğu zaman zaman kar oranlarını artırmış ve gerekli yükselişi yaşamıştır. Yatırımcılar ise sırada HShare’in olduğunu belirtiyor. Ocak sonu gibi birçok kullanıcı yatırımlarının karşılığı almayı bekliyor.

Hshare Nereden Alınır?

En güvenilir şekilde HSR alabileceğiniz iki borsa öneriyoruz. Bunlar Binance ve Kucoin’dir.
Binance üyelik linki: https://www.binance.com/?ref=17827055
Kucoin üyelik linkihttps://www.kucoin.com

Referans linkiyle üye olarak bizlere destek olabilirsiniz.

Hshare Coin (hsr) Kaç Dolar? Fiyatı Ne Kadar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Hshare Coin’in Geleceği

Cüzdan olarak HCash Wallet’ın kullanıldığını belirtebiliriz. Bunun için sisteme giriş yapıp birkaç saniyenizi ayırmanız yeterli. Public ya da private key oluştup aktarımlarınız sırasında kullanabilirsiniz. Şu sıralar 24 dolar seviyesine gelen Hshare, yakın zamanda cüzdan sahiplerini sevindirecek gibi durmakta. Öngörülere göre talebin de artışa geçeceği düşünülüyor. O nedenle taze bir yatırım aracı olarak Ocak başı gibi yatırım yapanların birkaç aya kalmadan yeni kullanıcılara HSR satacak konuma gelmesi muhtemel. 2017’de devreye giren HShare, en bilinir olarak Binance borsası kapsamında hizmet vermektedir. Exhange partnerleri olarak Allcoin, Bit-Z, Neraex, U- coin, ZB. com, OKEX, CEOİ Trade Satoshi, Hash Toen gibi ortaklıklardan bahsedebiliriz. White Paper seçeneğinden de faydalanabileceğiniz bu sistem, IOTA gibi sistemlere de sahiptir. BTC, LTC ve benzeri coinler karşılığında sizlerle paylaşmış olduğumuz exchange’lerden satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı