Huobi Pro, Güney Kore’ye Açıldı

Cryptocurrency: Sanal Para

Cryptocurrency değişimleri, bir bütün olarak ekosistemin ayrılmaz bir parçasıdır. Merkezi platformlar biraz problemli olsa da, hala inanılmaz derecede uygun durumdalar. Bu nedenle, Huobi Pro, açık bir genişlemenin en önemli önceliklerinden biri olmasını sağladı. Şu an itibariyle, şirket Güney Kore’de de faaliyet gösteriyor, ki bu önemli bir kilometre taşı.

Güney Kore belki de şu anda cryptocurrency için en büyük bölgedir. Yerel borsaları hızlı bir şekilde art arda çok miktarda ticaret hacmi yaratıyor. Ayrıca, ülke çeşitli Bitcoin büfelerinin yanı sıra bu ödeme şeklini deneyen perakendecilere de ev sahipliği yapmaktadır. Bitcoin ana akımdan uzak olsa da, bölge kesinlikle kripto paralı şirketler için ilgi çekicidir. Bu Huobi Pro’yu, şeylerin görünüşünü içerir.

Huobi Pro Hızla Genişliyor

Daha spesifik olarak, şirket Güney Kore’de dükkanı başarıyla kurmuştur. Huobi Pro, 2018 yılının Mart ayı başlarında genişleme kararı aldı. Bu nedenle, bu yeni pazarla başa çıkmayı ve etkisini hızla artırmalarını hedefliyorlar. Bu yeni ticaret platformunu bu ülkede sunarak, şirket gelecekte kesinlikle dikkat çekecek.

Bu gelişmeyi daha da ilginç kılan şey, Huobi Pro’nun bu konuda ne kadar ciddi olduğudur. Daha spesifik olarak, şirket 201 ticaret çiftiyle başlar. Bu pazarlar toplam 99 farklı para birimi ve dijital varlığa sahiptir. Özellikle Güney Koreli pazarların nasıl daha göz alıcı olabileceğini düşündüğümüzde oldukça etkileyici bir liste. Sonra tekrar Huobi, ya yeni para birimleri ekleme sürecini de hafife almadı.

Şirketin yerel borsalarla tamamlayıp tamamlayamayacağı farklı bir konudur. Bugünlerde kripto paralı dünyasında her şey mümkün. Bitcoin ve altcoinler için genel talep de yavaşlamadı. Huobi Pro, Güney Kore’de kesinlikle iz bırakabilir, ancak belli bir rekabet yaşanacağı açıktır. Bu sonuçta bölgedeki tüm kripto paralı kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı