IosToken Nedir? Nereden Alınır?

iostoken nedir?

Iostoken, Ethereum altyapısında 2018 ocak ayında coin borsalarına girmiş bir tokendir. IOSTOKEN, her türlü çevrimiçi hizmet sağlayıcı uygulamalar için sağlam bir altyapı oluşturmayı amaç edinmiştir. Şeffaflık, gizlilik, ölçeklenebilir ve güvenli blokaj zinciri ile müşterilere hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

2017 yılı içinde bir çok coin & token borsalarda yerini aldı. Tron, Verge, Enjin Coin, Poe, TNT gibi onlarca kripto para 0.03-0.05$ arası borsalara giriş yaptı. Giriş sonrasında yatırımcılarına 10 kattan fazla kazandırdı. Tabi ki yatırımınızı yaparken token ve coin teknolojiye dair ne sunuyor? Geleceği var mı? gibi soruların cevaplarını araştırmanız gerekmekte. Coin yatırımınızı günlük, haftalık değil de 1 aydan fazla süreli yapmanız gerek. Zira günlük düşüşlerde moralinizi bozup zarardan satış yapmanız kaçınılmaz oluyor.

iostoken nereden alınır?

IOStoken ilk önce Huobi borsasında işlem görmeye başladı. Tabi ki öncesinde token olarak site üzerinden satış ve ödül dağıtımı yapıldı. Şuan IOStoken al-sat işlemlerinin %50’si Huobi sitesi üzerinden yapılıyor. Bugün itibariyle Binance borsasında da işlem görmeye başladı. Bu haberin duyulmasının ardından %100 değer kazandı ancak sonrasında düşüşe geçti. https://www.binance.com/?ref=17827055 Binance referans linkimizle üye olarak hemen IOSTOKEN yatırımınızı yapabilirsiniz.

Ekibin başında Terrence Wang isminde bir CEO bulunuyor. Princeton geçmişli, BTC için coinlang isminde bir dil geliştirmiş. Kalabalık ve yetenekli bir ekip mevcut. Şuan için 0.07$ olan fiyatı gelecekte artacağı beklentisi var. 3 gün önce Huobi borsasında 0.03$’dan işlem görmekteydi. Binance borsasına geçiş sonrasında %100’den daha fazla değer kazandı.

IOStoken’ın toplam arzı 21 milyar. Genellikle arzı çok olan coinler güven problemi yaşıyor. Ancak dolaşımdaki milyarlarca Ripple’ın 3 doları aşması bu tezi de çürütmüş görünüyor. Yine de yatırımınızı iyi bir araştırma sonrasında yapmalısınız. Zira 2018 başından beri kripto para piyasası düşüş halinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı