IOTA Microsoft Ortaklığı Duyurusundan Sonra Yükselişe Geçti

Bir ay önce, IOTA fiyatı sadece 0,37 dolar iken sonraki üç hafta boyunca istikrarlı bir tırmanış göstererek 27 Kasım’da dolar ile parite kazandı. Ertesi gün IOTA fiyatı yükselmeye devam etti.

IOTA fiyatı, IOTA tarafından çok beğenilen Data Marketplace’in piyasaya sürülmesine ilişkin duyuruların hızlanmasıyla birlikte bu ay yaklaşık yüzde 600 arttı.

Şu anda, IOTA fiyatı yedi günlük bir artış olan %164’lük bir global ortalamayla 2.48 $ işlem görüyor. IOTA’nın şu anda 6,9 milyar dolarlık bir pazar payı var.

Microsoft Ortaklığından Sonra IOTA ile Boğa Analizi 

Bu haftaki artış, IOTA’nın Data Marketplace’inin duyurusu ile bağlantılı görünüyor; bu, Veri’ten para kazanmaya yardımcı olmak için inşa edilen Tangle tabanlı bir çözüm – Internet Of Things (IoT) ekonomisinin “petrolü”.

28 Kasım’da açıklanan Data Marketplace demosu iki ay sürecek ve Microsoft, Samsung, Cisco ve Volkswagen de dahil olmak üzere sayısız sayısız şirket ağırlığı ile IOTA ortağı görecek.

“Bu yeni nesil teknoloji, akıllı dünyayı hızlandırmak için yenilikçi gerçek dünya çözümler, uygulamalar ve pilotlar teşvik edecek.” Omkar Naik – Microsoft

IOTA işlem hacmini tarihi seviyelere çıkardı. Geçtiğimiz 24 saatte, borsalarda 800 milyon dolardan fazla IOTA işi işlendi. Birçok yeni alt kanal pompasıyla karşılaştırıldığında, bu cildin yarısından çoğu, küresel ortalamalara kıyasla önemli miktarda madeni paranın fiyat eğiliminde olan Koreli borsalarda değil, Bitfinex üzerinde yoğunlaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı