IOTA Yorumları – Kasım 2017 Yükselişi

IOTA yükseliyor. Peki IOTA güvenilir mi? Geleceği var mı? IOTA hakkında yapılan yorumları sizler için derledik.

IOTA Yorumları

#1

Her şey çok harika, şu an bir hype aldı gidiyor, ne olduğunu bilmeyen insanların bile ağzından düşmüyor %70 artıyor her gün diye.Sıkıntı şu ki platformun bize sunduğu her şey çok deneysel, coordinator olmadan hayatta kalıp kalamayacağını bile bilmiyoruz.500 Txps diye bir sürü reklam yapıldı,ama hepsi lafta,gerçekten denenmiş,yaşanılmış hiç bir şey yok.İnsanların en büyük endişesi de bu,teoride harika olan şeylerin performans olarak gerçekleştirilememesi.Bu arada wallet problemini acil çözmeleri gerekiyor,anlamak da, anlatmak da, kullanmak da çok zor IOTA wallet’ı.

#2

Marketteki miktardan dolayı 1000 dolar hayal gibi fakat arkasındaki firmalar büyük avantaj maksimum göreceği 10 15 dolar olur. Benim yeni ilgimi çeken coin Raiblocks Tangle sistemi ve 178 milyon markette işte bu 1000 dolar olur gibi geliyor.

#3

IOTA gerçekten büyük şirketlerden destek gören ve teknolojisi güzel bir coin. Kendim de iota alıp sattım. Hala da çıkıyor. Bu kadar hızlı bir çıkış açıkcası korkutuyor. Çünkü balinalar illaki olacaktır.

#4

Herkes alımla ilgili sorular sorarken ben satımla ilgili gördüklerimi yazayım. Binance borsasında iotayı dolara çeviremiyorsunuz. Tekrar etherum a yada btc ye çevirmeniz lazım. Bu esnada tabi ki komisyonlar uçuşuyor. Sonra etherumu satıp yeniden komisyon ödüyorsunuz, sonra kredi kartınıza dolar olarak yatırdığınızda yine komisyon ödüyorsunuz.

Bir de cex.io ile binance’ın etherum fiyatları çok farklı birinde 485 dolar iken diğerinde 465lerde geziyor. Şu hali ile bana çok tırt geldi. Karda mıyım zararda mıyım onu bile anlayamıyorum. Teorik olarak 2.2 dolar iken aldım. Şu an 3.8 filan gibi görünüyor. Ama aslında bakmam gereken etheruma karşı değeri ve etherumun o anki değeri artı etherumun cex.io daki değeri. Teoride %50 kazandım pratikte ne olacak hiç fikrim yok.

#5

Sakin olunması gerekiyor. Yalnızca almaya karar verdiğim için yükselmektedir. Vazgeçtiğim anda yeniden 1-2 dolar civarlarına düşecektir.

Ayrıca hakkında bilgi sahibi olan yazar dostlarımdan ufak çaplı bir bilgilendirme rica ettiğimdir. Bu meret daha düşer mi? Yoksa yükselmeye devam mı edecektir? Yatırım zamanı ne zamandır? Gibi ufak sorularıma yanıt vermek isterseniz bir yeşil uzağınızdayım dostlar.

#6

3.20’leri gördükten sonra tekrar 3’ün altına inip, sonrasında 3.5 barajını aşacağını tahmin etmekteyim. Tahminim bu yönde ama 3.20’de satış emri verip tekrar almak için düşmesini beklemeyeceğim. Çünkü ben satarsam yarım saat içinde 4 olur bu. Aldım koydum kenara, insin çıksın o mehter gibi. Sonunda güldürecek nasılsa.

#7

Dolara çevirmek için baya bir süre beklemeniz gerek, şu hali ile önce bitcoin sonra dolar, ama sistem geliştikçe direkt olarak dolara çevirebileceğiz. Şuan kendine ait cüzdanı yok, 2 3 ay olmayacak. Ama bana kalırsa bu şekilde giderse direkt olarak paribu gibi türk siteleri çıkacak sadece iota alım satımı yapabileceğiz.

#8

Binance’den az önce 5 adet almama rağmen cüzdana 4,955000 olrak yansıdı. Satmaya çalıştığımda 4 adet olarak görünmekte.

Yorumlar ekşi sözlükten ve Facebook gruplarından derlenmiştir.

5 Yorum

  1. Yükseliş devam etseydi süper olacaktı. 1000 TL’lik aldım. Ertesi gün 2500 civarına geldi. Bekledim artar diye ama artmadı. 2300 olarak çektim. Yine kardayım.

  2. Teşekkürler Binance üzerinden bir miktar alım yapacağım. Sene sonu bakalım fiyatı ne olacak?

  3. IOTA’nın bugün İngiltere’de tanışma toplantısı var. Çok durgunlaştı tekrar 5 doları aşacağı günler yakındır.

  4. Düşük fiyattan alım yaptık bekliyoruz bakalım. 10 doları aşana kadar satım yapmayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı