John McAfee Freedom Coin’i Piyasaya Sürecek

Ünlü kripto para yatırımcısı ve siber güvenlik uzmanı ve John McAfee, 29 Mayıs 2019’da attığı bir tweet ile “Freedom Coin” isminde kendisine ait kripto para birimini piyasaya süreceğini açıkladı. John McAfee’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Freedom Coin 2019 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Kripto para uzmanlarına göre John McAfee’nin asıl amacı kendi kripto para birimi ile geleneksel kripto para birimlerinden ve kripto para borsalarından izole olarak kendi sistemi içinde gelişmek ve daha sonra tüm dünyaya yayılmak. Bu sebeple adının Freedom Coin yani “Özgürlük” olarak belirlendiği belirtiliyor. Uzmanlara göre şu anki sistemlerden farklı bir şekilde tasarlanan Freedom Coin diğer tüm kripto para birimleri ile para birimlerinden tamamıyla bağımsız ve değeri de (0) sıfır dolar olacak ama tüm dünyada kabul görecek.

John McAfee daha önce 2020 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde yapılacak olan başkanlık seçimlerinde aday olacağını açıklamış ancak vergilerle ilgili yaşadığı sorunlar yüzünden ülkesinden kaçmak zorunda kalmıştı. John McAfee halen Bahamalar açıklarında uluslararası sularda bir teknede yaşamını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı