Kin Coin Nedir? Nereden Alınır?

Kin Coin Nedir?

Günlük yaşantımızda arkadaşlarımızla ve ailemizle sohbet etmek için bazı sosyal uygulamalar kullanmaktayız. Kin coin ise bu sohbet uygulamalarını ve soysal ağlar gibi dijital hizmetler, bilgi ve ticareti benzersiz bir şekilde buluşturan bir sistem olmuştur. Günümüzde sosyal medya kullanımı çığır açacak şekilde büyüme gösterir ve hala göstermektedir. Bu nedenle bir çok şirket bu sosyal ağ üzerinden bir sistem oluşturarak hem kazanıp hem de kazandırmak istemişlerdir. Birkaç altcoin şirketleri bu sosyal medya alanında sistem kurmayı başarmışlardır fakat tam olarak hiçbirisi olası bir konum alamamıştır.

Kincoin Özellikleri ve Önemli Yönleri

Günlük dijital hizmetlerde kullanım için genel amaçlı bir kriptokrasi olarak öngörülen Kin, kin Ekosistemi içindeki tüm sistemler ve işlemler için kullanılacaktır. Genel Ethereum blok zincirini bir ERC20 belirteci olarak uygulanan Kin, kin ekosistemindeki diğer sayısal hizmetler ile birlikte çalışabilirlik temelini oluşturacaktır. Kin, insanların yeni bir paylaşılan ekonomide bir araya getirmek için tasarlanmış bir gizliliktir. Kin ekosistemine katılmak için ilk dijital hizmet olacaktır. Kin, kik uygulamasının içindeki dijital ekonomiyi güçlendirecektir. Milyonlarca kullanıcıyla Kik, kriptokrasi için teme değer oluşturan ana tüketici Kin’in benimsenmesini sağlayacaktır. Kin cüzdanını uygulamaya yerel olarak entegre ederek anında dünyadaki en kabul görmüş ve kullanılan şifreleme cüzdanlarından biri haline gelme çabasıyla gelişmektedirler. Kincoin ortak bir para birimi olarak teşvik eden yenilikçi bir ekonomik yapı yolunda gitmektedir. Kin topluluğun genel eko sisteme katkısını yansıtan bir algoritmayla ortaklar arasında dağıtılmak üzere günlük ödül olarak dolaşıma sokulması planlanmaktadır. Bu ekonomik yapı, Kin’i benimsemek ve Kin ekosistemine ortak olabilmek için diğer dijital sosyal platformlar sahipleri için doğal bir ortam olacaktır.

Kin Coin Nereden Alınır?

Kin (KIN) Coin Satan Siteler: EtherDelta, Mercatox, Bancor Network, COSS, IDEX

Kin Coin Fiyatı Kaç Dolar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Kincoin’in Geleceği

Dünya piyasasına ilk açıldığı zamanlardaki rekabetini günümüzde yitirmiş olduğunu görmekteyiz. Kripto para düşüşünden en çok etkilenen para birimleri arasında yer almaktadır. Bu düşüş sayesinde yatırımcıların ve borsacıların yatırımlarından vazgeçtiğini görmekteyiz. Bu vazgeçiş Kincoin’in ilk piyasa deneyimine göre %30’luk bir düşüş yaşadığını görmekteyiz. Eğer uzun vadeli bir yatırım düşünüyorsanız alıp şansızı deneyebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Oldukça bilgilendirici bir yazı olmuş sürekli coinler hakkında bilgi almak için web sayfasında dolaşıyorum. Kin coin hakkında oldukça bilgilendirici bir yazı olmuş coinler hakkında bilgi sahibi olmak ve doğru yatırım yapmak için tüyolar arıyorsanız muhteşem bir site burası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı