Komodo Coin Nedir? Nereden Alınır?

Komodo Coin Nedir?


Alternatif coinler arasında en çok tercih edilenlerden biri de Komodo Coin. Komodo (KMD) bir altcoindir. Kripto paraların popülerliğinin artmasıyla beraber, bu sektöre ilk kez girmek isteyen küçük yatırımcılar için de iyi bir opsiyondur.  Komodo Platformu, Zcash’ten fork edilmiştir. Blockchain tabanlı coin, yakın zamanda yatırımcılarına kazanç sağlayacak gibi görünüyor.

Komodo Coin Özellikleri ve Önemli Yönleri

Komodo coin, istikrarlı yapısıyla dikkat çekmektedir. En önemli özelliklerinden biri, ani yükselmelerini sağlam bir şekilde yaşayıp düşüşlerini de sert bir şekilde gerçekleştirmemektir. Ekim- kasım aylarında %400’lük bir yükselişle dikkatleri çeken coin, çeşitli düşüşler yaşayan diğer coin’ler gibi pek bir sarsılma yaşamamıştır. ICO’lar bir fonlama sistemi olarak düşünülebilir. Komodo ise merkezi olmayan ilk ICO’ya yer verdiklerini belirtmişlerdir. Bu sayede yatırımcılar, KMD kullanarak, şeffaf bir fon oluşturabilecekler. Aynı zamanda, coin piyasası dış etkenlere ve manipülelere karşı da korunmuş oluyor. Teknik özellikler açısından KMD’nin oldukça güçlü olduğu biliniyor. Olumsuz olarak sayılabilecek bir özelliği ise, token fiyatı.
Bitcoin’in %4’lük bir enflasyon oranına sahipken, Komodo %1,5’lik bir orana sahip. Bu da KMD için ideal yatırım olduğuna dair göstergelerden biri. Litecoin, Ethereum gibi alternatif coin’lere göre ise daha fazla küçük ölçekli yatırımcılara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Diğer coin’lere göre yenilik sayılabilecek özelliklerinden biri de mining yapan yatırımcılar için her bir Komodo bloğu için 3 coin ödül vermesi. Senelik KMD miktarı ise, mining yapmak isteyen yatırımcılar için ideal. Her yıl çıkması planlanan jeton miktarı 1,57 milyondur.

Komodo Coin Nereden Alabilirim?

Pirecoin editörleri olarak altcoin işlemlerinde Binance borsasını tavsiye ediyoruz.
https://www.binance.com/?ref=17827055referans linkiyle Binance borsasına üye olup hemen Komodo coin al-sat işlemlerini yapabilirsiniz.

Alternatif olarak Komodo Coin alabileceğiniz borsalar: Bittrex, HitBTC, Cryptopia

Komodo Coin (KMD) Kaç Dolar? Fiyatı Ne Kadar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Komodo Coin Geleceği

Kasım ayında bu yana Bitcoin’in popülerliği ile beraber, alternatif ve alt coinlerin de önemi arttı. Belirtmiş olduğumuz enflasyon oranı, Ico gibi birçok kriterden dolayı da KMD gibi altcoinler ön plana çıkmaya başladı. Özellikle, küçük yatırımcılar için ideal bir oluşum. Bu yüzden Komodo’ya şu an için iyi derecede bir arz/ talep olduğunu söyleyebiliriz. Bir süredir ortalama 10 dolar gibi seviyede işlem görmektedir. Komodo Coin yatırımcıları, çoklu kriptopara cüzdanından yararlanabilirler. Ekim ayında hizmete başlayan wallet türü, %0,25- %0,30 oranında sabit kar sağlayabiliyor. SuperNet ekibi tarafından kurulan KMD, dPoW protokolüne sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı