Kriptolar İçin Haberler İyi, Ama Yinede Piyasa Durgun

Kripto dünyası sessizliğe gömülmüş gibi adeta.. Yaşanan onca iyi gelişmeye rağmen yükselişe geçemeyen dijital paralar sessizliğini koruyor.

SEC ‘in Bitcoin ile ilgili güncellemesi, Ripple ‘ın yeni bir banka ile anlaşması, NANO ‘nun cüzdan güncellemesi, Verge ‘nin Roadmap ‘inde ilerlemesi, büyük yatırımcıların kriptolar ile ilgilenmesi gibi bir çok iyi gelişme yaşanması yinede kriptolarda bir hareketlilik oluşturamadı.

CNBC ‘nin kripto paralar uzmanı Ran Neuner’a göre ise bazı yatırımcıların bir kerede piyasaya girmesi ve ABD ‘nin Yale Üniversitesi ‘nin kriptolar ile ilgili olayı spekülasyonmuş. Çünkü bu haberlerin kriptoların kullanımı hakkında bir gelişme olmadığı görüşündeymiş. Dijital dünya bu paraların nasıl pratik kullanıma gireceğini bekliyormuş.

Bitcoin (BTC) fiyatı $6300 ile $6600 arasında sıkışmış gibi duruyor. Bu sıkışmanın önce açılması gerekiyormuş. Yukarı eğilimi için $6600 bandını kırması gerekiyormuş. Bu fiyatın aşılması halinde ise $7700 bandı aşılması gereken 2.direnç noktası olarak duruyor. Bakalım önümüzdeki günlerde bu fiyat aşılabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı