Kucoin.com Referans Linkiyle Nasıl Para Kazanılır?

Kucoin, 15 Eylül 2017’de faaliyete geçen Hong Kong merkezli coin borsasıdır. Alternatif coin portföyünün genişliği, kimlik onaysız işlem yapılabilme özelliği, kullanışlı mobil uygulamasının oluşu bu borsanın 2018’e damga vuracağını gösteriyor. Bittrex, Binance, Cex.io gibi köklü diğer güvenilir borsalar ara ara üyelik alımlarını kapatıyor. Bu yüzden Kucoin’e üye olarak yerinizi ayırtınız.

Kucoin Ref Linkiyle Nasıl Para Kazanabilirim?

https://www.kucoin.com/#/?r=25sbf üye olurken referans linkimizi kullanarak bize destek olabilirsiniz. Üye olduktan sonra sitenin üst kısmında bulunan Settings’e tıklayın. Sırayla
Anasayfa>Settings>invitation bonus sekmesine gidin. Burada size ait referans linki bulunmaktadır. Bu linkle üye olanlar, yaptıkları işlemlerden size komisyon kazandıracaktır.

Kucoin’in kendi kripto parası olan KCS’yi alan üyeler komisyon ücretini %90 oranında azaltacaktır.

Site karının %50’sini elinde KCS coin bulunduranlara dağıtacaktır. Ayrıca ref linkli sistemle de gayet güzel paralar kazanabilirsiniz.

Refli linkle üye olan kişi, komisyon ücretinin %20’sini size vermektedir. Ref linkiyle üye olmanın bir dezavantajı yoktur. Ya komisyon ücretinin tamamı siteye kalır ya da bir kısmı referans linkiyle üye olan kişiye.

https://twitter.com/kucoincom Twitter hesabından gelecekte Kucoin’e eklenecek coinleri, günlük-haftalık ne kadar kazanç sağladığıyla ilgili bilgiler paylaşılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı