Kucoin.com’a Nasıl Üye Olunur?

Bittrex, Cex.io, Binance gibi yabancı güvenilir coin borsaları eski müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, yoğun e-postalara cevap verebilmek ve sistemsel sorunları çözmek adına ara ara üyelik alımlarını durdurmaktadır. Bu noktada alternatif coin borsası olan Kucoin’e nasıl üye olunacağını. Siteyi nasıl kullanacağınızı, site üzerinden altcoin alımınının nasıl yapıldığını görseller ile anlatmaya çalışacağız.

Kucoin.com’a üye olma

Kucoin altcoin portföyü en geniş coin borsasıdır. 200’ün üzerinde altcoin bulunmakta. Gelecek vadeden coinleri hızlı bir şekilde sisteme ekliyor.

https://www.kucoin.com buradan referans linkimizle Kucoin’e üye olarak hemen altcoin alabilirsiniz. Referans linkiyle üye olursanız bir kaybınız olmaz. Komisyon karının %50’si elinde Kucoin Shares Coin’i bulunduranlara dağıtmaktadır.

Üyelikte 1.adım
Kucoin sitesine yukarıdaki linkten giriş yaptıktan sonra SİGN UP’a tıklayın.

Üyelikte 2.adım
Bu alanda düzenli olarak kullandığınız e-posta adresini girerek güvenilir bir şifre belirleyin. (Güvenliğiniz için diğer coin borsalarındaki şifrenizden farklı bir şifre belirleyin.)

Üyelikte 3.adım
E-posta ve şifrenizi girdikten sonra Next butonuna tıklayın. Ardından e-postanıza aktivasyon kodu gelecektir. E-postanızı aktivasyon kodu ile onayladıktan sonra sizi https://kucoin.com adresine yönlendirecek.

Üyelikte 4.adım
KuCoin anasayfada üst kısımda yer alan Settings kısmına tıklayın. Burada Google 2-Step yazan yere tıklayın.

Üyelikte 5.adım
Hesap güvenliğiniz için Google Authenticator (2FA)’yı etkinleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Cep telefonunuzun kamerasını açın ve sayfadaki karekodu okutun. Ardından Authenticator ile aç seçeneğine tıklayın. Buraya tıkladıktan sonra Kod ekleyin alanı çıkacak. EVET‘e basın. Bu kod 15-20 saniyede bir değişmektedir. KuCoin’e güvenli giriş yapmak için Google 2FA’yı kullanın.

Üyelikte 6.adım
Sayfanın 3.alanında Submit kısmına Google Authenticator uygulamasında yer alan 6 haneli kodu yazın ve Submit’e tıklayın. Ardından Google çift güvenlik doğrulamasını etkinleştirmiş olacaksınız.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı