NEM (XEM) Coin İncelemesi

NEM Coin Nedir?

NEM, son zamanların devrim niteliğinde olan ve günden güne piyasaya bomba gibi düşen bir Blockchain platformudur. 2015 yılında piyasaya sürülmüştür ve son zamanların işlem hacmi oldukça geniş olan kripto para birimidir. Nem diğer kripto para birimlerine nazaran, kendine has bazı özelliklere sahiptir. Diğer para birimlerinden ayrıcalıklı olarak orijinal kaynak kodunu içerisinde barındırmaktadır. Buna ek olarak NEM, BLOCKCHAİN topluluğuna yeni özellikler ve üst düzey teknolojiler getirdi. Blok üretme süresi ise genel olarak 1 dakika civarındadır.

NEM Özellikleri Nelerdir?

NEM emniyet için önemli olan 2 farklı türden katmanlı bir mimariye sahiptir. Bu iki katman da, NIS ve KK tarafından aktif edilmiştir. NEM teknolojisi TEST DRİVEN DEVELOPMENT teknolojisi adı altında geliştirmeye alındı ve işlemlerine buna göre devam etti. Bu sistem gereksiz kodları ortadan kaldırmakta ve kodların birbiri ile olan ihtiyaçlarını karşılaması üzerine kuruldu. NEM’in en büyük özelliği ortalama blok süresinin yaklaşık 1 dakika olmasıdır. Bu zaman Bitcoin ile karşılaştırdığımız zaman, 10 katı civarında daha azdır. Bu yüzden NEM daha fazla işlemi çok kısa süre içerisinde yapabilmektedir.

NEM Ne Gibi Yenilikler Getiriyor?

Nem daha önce görülmemiş olan sistemleri aktif eden bir kripto para birimidir. NEM Genel olarak Windows, Linux, Android ve İos işletim sistemleriyle tam uyumlu olmasından dolayı, yenilikçi bir sistemdir. Buna ek olarak kullanımı da son derece kolaydır. Sadece 10 dakika içerisinde yazılımını yükleyebilir ve zahmete girmeden üretim yapabilirsiniz. Yüksek ücretler ödemeden üretim yapmak, küresel işlemleri aktif edebilmek ve anında para transferi gibi işlemler, NEM’in getirdiği yenilikler ve ayrıcalıklar arasındadır.

NEM Coinin Fiyatı Gelecekte Ne Olur?

NEM 2017 yılının ilk aylarında 0.00365 Dolar seviyelerinde seyir alırken, inanılmaz bir şekilde artmaya başladı. Değerini hızla arttıran bu sistem, Mayıs ayı civarında 0.01 dolara kadar geldi. Geçtiğimiz Eylül aylarında ise 0.03 dolar fiyatına gelmiştir. Ayrıca 2.72 milyar dolarlık işlem hacminin olmasından dolayı, en büyük 6. Dijital para birimidir. NEM’in geleceğine yönelik birçok yorumlar yapılmıştır. Fakat geçmişine bakacak olursak, son 6 ay içerisinde değerini 3’e katlaması da beklentiler arasındadır. Bu konuda hemfikir olan yatırımlar, yatırımlarını NEM üzerine yapmaya devam etmektedir. Geleceğin kripto para birimi olarak bilinen NEM, 2019 yılına geldiği zaman 0.1 dolar seviyesinde olması beklentiler arasındadır.

Nem Coin Nereden Alabilirim?

NEM (XEM) Coin Bittrex, Poloniex, HitBTC, Zaif, OKEx, YoBit, Livecoin gibi yabancı borsalarda satılmaktadır. Öneri isterseniz Bittrex iyi bir tercih olacaktır.

NEM Coin Kaç Dolar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

NEM Coinin Arzı Ne Kadar?

Kripto paraların arzını etkileyen en önemli kriterlerden biri coinin arzıdır. Az olan değerlidir mantığı işler. NEM diğer adıyla XEM Coinin arzı 8,999,999,999’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı