OmiseGo Coin (OMG) Nedir? Nasıl Alınır?

OmiseGO (OMG) Coin Nedir?


OMG
olarak adlandırılan ve merkezi olmayan bir altcoin türüdür. 2017’nin yükselen coinlerinden biri olan OMG, sunmuş olduğu eşler arası transfer ve ödeme servisleriyle ön plana çıkmıştır. Gerçek zamanlı bir sistem olarak da tanımlayabiliriz. P2p özelliğine sahip coinlerden biridir aynı zamanda. Ethereum üzerinden sağlanan bir teknolojiye sahip olan yenilikçi bir proje olduğunu da belirtelim.

OmiseGo Coin Nereden Alabilirim?

Coin borsalarının bugün milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Bu yoğunluktan ötürü Binance, Bittrex, Cex.io gibi borsalar ara ara üyelik alımlarını durduruyor. OmigeGO alabileceğiniz borsalar: Binance, Bittrex, Bitfinex, Ethfinex, Poloniex, OKEx, Gate.io, HitBTC

Önerdiğimiz borsa: Gerek kullanışlı mobil uygulaması, gerekse altcoin portföyünün genişliği sebebiyle Türkiye’de kullanıcıların büyük çoğunluğu Binance’a üye olmaktadır.
Binance.com’a buradan üye olabilirsiniz. (Refli linkimizle üye olarak bize destek olabilirsiniz.)

Omisego (OMG) Coin Kaç Dolar? Anlık Fiyat Takibi

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

OmiseGO Özellikleri ve Önemli Yönleri

OmiseGO’nun en büyük amaçlarından biri kişinin güvenli olarak kendi finans yönetimini sağlamasıdır. Yatırımcıların dış piyasadan etkilenmesinin minimum oranda olmasını hedeflemişlerdir. Başarılı ICO projelerinden biri olduğunu da belirtmek mümkün. Sistem içerisinde merkezi bir mesajlaşma ağı da bulunuyor. Yanı sıra, yatırımcılarına likidite sağlamakta. Blockchain temelli olduğunu belirtmiştik, bunun için yüksek performans gösteren bir sistemi de kullandığını söyleyebiliriz. Birçok altcoin gibi Proof of Stake kullanan projelerden biri. Ek olarak, ödemelerinizi yapmanız için de olanak tanımaktadır.
İlk plasma projesi olması da en önemli konulardan biri. Eth tabanlı olsa da plasma. io’nun iyi bir projesidir. Finansal açıdan ön plana çıkması da OmiseGO’nun yenilikçi yanlarından birini temsil ediyor. Bir dijital cüzdan sistemi olmakla beraber, form ve taksit sistemidir. Özellikle Güney Asya’da kullanılan önemli bir yatırım aracı olmasının yanı sıra, ödeme yöntemi olarak da sıkça tercih edilen bir projedir.

OmiseGO’nun Geleceği

Hem merkezi olmaması hem de en ideal şekilde yatırımcılarına finansal işlem olanağı sunduğu için OmiseGO’nun 2018 yılında artarak ivme kazanacağı düşünülüyor. Hatta birçok uzmanın yatırım tavsiyeleri arasında ilk sıralarında yer aldığını da söylemek mümkün. Yanı sıra sistem, cüzdan olarak OmiseGO sisteminde Wallet SDK bulunmaktadır. Tüm para birimlerinizi kullanmanız için size yardımcı olacak bir sistemdir. Hesabınız üzerinden çok kısa sürede oluşturabiliyorsunuz. E-cüzdanı aynı zamanda merkezi bulunmayan kriptolarınız için de özel imkanlar sunmaktadır.
2017 yılında faaliyete geçen sistemin şimdiden birçok önemli partner anlaşmaları bulunuyor. Mcdonalds, AliPay, Alibaba gibi önemli firmalarla işbirliği söz konusu. Proje kapsamında ise, coin sektörünün bilinen isimlerinden Vitalik Buterin, Gavin Wood, Roger Ver yer almaktadır. Özellikle Güney Asya’da son derece popüler bir sistemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı