OmiseGO Nedir? 1 OmiseGO Kaç Dolar?

Dünyadaki kriptokrasi meraklıları son zamanlarda OmiseGo’ya çok fazla sevgi gösteriyor. OmiseGO, Ethereum tabanlı finansal teknolojiyi kullanarak bankacıyı bankadan almayı amaçlayan, ilginç olsa da iddialı bir projedir.

OmiseGO, cryptocurrency  teknolojisini kullanan tasarruflu bankaları arayan tek proje değildir. Birçok yeni şirket ICO’nun son başarılı şifre çözme projeleri de dahil olmak üzere aynı şeyi yapıyor. Aynı anda hem iyi hem de kötü olan bu endüstride şiddetli bir rekabet olacaktır. Bu hedefe doğru çalışan tüm ekiplere çok fazla baskı yapar, ancak bunların herhangi biri gerçekten başarılı olursa çok az sayıdadır. OmiseGO’nun bunu yapıp yapmayacağına bakılmaksızın.

2013’ten itibaren Omise, Asya’nın dört bir yanında ofisleri ile hızla büyümüştür. İşletmelere online veya mobil uygulamalar aracılığıyla ödeme seçenekleri sağlamaya yardımcı olurlar.

1 OmiseGO kaç para yapar? Canlı OmiseGO Fiyatları:

1 OmiseGO/USD para çevirisi ile 1 OmiseGO kaç USD eder? hızlı öğrenebilirsiniz. OmiseGO düşüyor mu, yükseliyor mu? Bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Projenin kendisi oldukça ilginç bir şekilde kurulmuştur. OmiseGO, geleneksel Ethereum tabanlı finansal teknolojiyi kullanır, böylece geleneksel dijital cüzdanlarda kullanılabilir. Ekip, gerçek zamanlı P2P değer değişimi ve ödeme servislerini mümkün kılmayı amaçlıyor. Bütün bunlar yerelleştirilmiş çabalar yerine küresel ölçekte yapılacaktır. Ayrıca, proje hem fiat para birimlerini hem de OmiseGO, Ethereum ve diğerleri gibi merkezi olmayan para birimlerini ele alacak.

Geleneksel finansal dünyada da temel bir sorun var. Yalnızca orta sınıf için ayrıcalıklara tabi olan hizmetler değil, servis sağlayıcılar arasında ciddi bir iletişim eksikliği ve eşgüdüm eksikliği de vardır. Zihinlerinde, herkes, merkezi olmayan ve ekonomik bir şekilde her türlü finansal işleme erişebilmelidir. Bütün ekosistemi Ethereum ana ağına da bağımlı kalacak.

OmiseGo’nun popülerliği şu anda artıyor. Bunun mümkün olmasına rağmen, yalnızca OMG fiyatını yapay olarak pompalayan birinin sonucudur, belirteç, işlem hacminin adil bir miktarını görür.

Canlı OmiseGO döviz kurunu pirecoin.net adresi aracılığı ile takip edebilirsiniz.

İşte OmiseGO fiyat grafiği…

1 OmiseGO Kaç Dolar?

24H Range -
/

1 OmiseGO Kaç Türk Lirası?

24H Range -
/

1 OmiseGO Kaç Ethereum?

24H Range -
/

OmiseGO (OMG) ve Dolar (TL) kuru Canlı takip

Pirecoin © aracılığıyla “1 OmiseGO kaç dolar eder?” öğrenebilirsiniz.

Kripto Para Kurları her saniye güncellenmektedir. Piyasadaki en güncel kripto para çevirilerine pirecoin.net aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizdeki Coin Borsası sayfasında bütün Coin Kurları ve grafiklerini canlı olarak takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı