Onecoin Nedir? Onecoin Neden Güvenilir Değil?

Onecoin bir ponzidir. Resmi sitesinde yer alan bilgilerin Türkçesini aşağıda bulabilirsiniz. Ancak öncelikle, coin-turk sitesindeki yorumu aynen aktaralım:

“Onecoin, bitcoin ile hiçbir organik bağlantısı olmayan, bitcoin ve blockchain temel felsefesine ve teknik alt yapısına zerre kadar sahip olmayan AMA tüm pazarlama stratejisini Bitcoin’in dünyada yakaladığı ivme ve başarıya bağlayarak “kripto para” dünyasından bihaber insanların cebindeki paraya talip olan bir “piramit şemasından” başka bir şey değildir.”

Bu kısa girişten sonra Onecoin resmi açıklamasına bakabilirsiniz.

Onecoin

Herkes için İlk Şeffaf, Küresel Şifreleme Durumu

Dünya çapındaki tüm insanların hayatlarını iyileştirmek için finansal hizmetlere anında erişiyoruz. Dijital para birimini basitleştiren ve keşfedilen eğitim araçlarını sunarak bireylerin ve tüccarların OneCoin kripto alış verişini anlamalarına ve kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

OneCoin blok zincirinin sınırlı kapasitesi 120 milyar ONE’dir (OneCoins). Gelecek kanıta dayalı toplu işlemler için uyarlanmış olan OneCoin blok zinciri, her dakika çalışır ve ticaret ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

OneCoin, tutarlı ve kesintisiz olarak OneCoin blok zincirine kaydedilen, sınır ötesi ve düşük maliyetli finansal işlemlere küresel erişim sağlayarak milyonlarca insanı güçlendiriyor. 

OneCoin, benimkisi, ticareti ve kullanımı kolay ilk şifreleme oranıdır. Hiçbir karmaşık donanım veya ileri bilgi gerekmez. Merkezi model, üyelerinin güvenliğini korur ve AML’de uyumluluğu sağlar.

İlişkilerimizde açık ve dürüstüz. KYC belgelerini yeni blok zincirinde saklayan ilk şifreleme yüzdesi olarak, yeni bir endüstri standardı belirledik. Dolayısıyla OneCoin şifreleme işlemini şeffaf hale getirir ve finansal kültürümüzün ve gündelik hayatımızın bir parçası haline gelir. OneCoin, hükümetler ve politika yapıcılarla proaktif bir şekilde çalışarak endüstrinin daha iyi düzenleme sağlamasına yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı