RaiBlocks (XRB) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

RaiBlocks nedir?

XRB olarak adlandırılan RaiBlocks, yüksek oranda verim, yüksek performans, düşük enerji ve anlık işlem iznine sahip olan kripto para birimlerinden biridir. Kendine özel block zincirleri olduğu bilinmektedir. Yani her bir hesabın kendine ait bir blok zinciri olduğu anlamına geliyor.

RaiBlocks Coin Nereden Alınır?

RaiBlocks Coin işlemlerinin %80’den fazlası BitGrail ve Kucoin borsasında yapılmaktadır. XRB Coinin satıldığı borsalar: BitGrail, Kucoin, Mercatox, RightBTC, BitFlip

Raiblocks Coin Kaç Dolar? Fiyatı Ne Kadar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Raiblocks Özellikler ve Önemli Yönleri

Raiblocks’un en önemli özelliklerinden biri aktarım işlemleri için herhangi bir ücret talep etmemesidir. Aynı zamanda bahsetmiş olduğumuz anlık işlem özelliği de oldukça avantajlıdır. Hesap işlemleri hızlı bir şekilde yapılabilir ve anlık onaylamaya tabi tutulabiliyor. Proof of stake olarak adlandırılan algoritma ise, Proof of Work olarak adlandırılan mining koruma sisteminin coin versiyonudur. Özel blok sistemi de beğenilen özelliklerinden biridir.

Ölçeklenebilirlik, RaiBlocks’un önemli noktalarından biri. Yapmış olduğunuz işlemler için doğrulama görevini yerine getiren hesap sahipleri bulunmaktadır. Önemli yeniliklerinden biri de diğer alt coinlerde olmayan kendi özel bloklarınızın olmasıdır. Bu sayede, her yatırımcının kendi hesap hareketlerine ve etkinlik geçmişine bakma imkanı bulunuyor. Bitcoin ve benzer sistemlerden farklı olarak herkesin hesap zincirine dahil olmak yerine kendi hesabınız üzerinden kısmi bir kontrol sağlayabiliyorsunuz. İşlem hızı da birçok altcoine göre oldukça iyi durumdadır. İşlemlerin hepsi sistemde bağımsız olarak işlenmektedir. Spamlere karşı da bir önleme sistemi bulunmaktadır.

RaiBlocks Coinin Geleceği

Raiblocks satın almak için Mercatox’tan işlem yapabilirsiniz. Coin konseptinde kullanılan p2p sisteminde, oldukça önemli noktalardan biri olan sınırsız ölçeklenebilirlik Rai’yi önemli bir noktaya getiriyor. Yeni yıl itibariyle de iyi kazançlar getirmesi beklenenler arasında. Aynı zamanda, bir gecede %100 değerlendiği zamanlarda söz konusudur.
Cüzdan olarak Raiwallet kullanılmaktadır. Sitesi üzerinden kripto paranızı korumak için cüzdan oluşturabilirsiniz. Birkaç adımda kolaylıkla yapılabilmektedir. 30 saniyede tamamlayabileceğiniz bu wallet için güvenli anahtar sistemleri de kullanılmaktadır. Dilerseniz anahtarlarınızı yalnızca sizin görebileceğiniz bir konuma da getirebiliyorsunuz. 2017’nin en çok kazandıran alt coinleri arasında yerini alan Rai’nin gün geçtikçe değeri artmaktadır. Aralık ayında geçtiği yükseliş hala devam ediyor. Birim başına değeri ise 10 doları aşmış durumda şu an için. İlk aşamalarda firma yatırımcıları için ücretsiz coin dağıtarak ilgi çekmişti ve o dönem yatırım yapanlar da bu kardan faydalanmış oldu.

2 Yorum

  1. Öncelikle çok güzel bir bilgilendirme. Benimde düşünceme göre Raiblocks zamanla değerlenecektir. Kendimde yatırım yapmak istiyorum. Tabiki arkadaşında söylediği gibi cüzi girip sirkülasyonu takip etmek gerekiyor. İyi çalışmalar

  2. Raiblocks bence yavaş yavaş yükselecek bir para birimi. Alt coinlerden bunun adını fazlasıyla duydum. Yatırım yapmak isteyenlere tavsiye edilebilir. Başta cüzi bir parayla girilip beklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı