Selfkey (KEY) Nedir? Nasıl Alınır?

Selfkey (KEY) Nedir?

Dijital kimliğinizin tam mülkiyetiyle beraber daha fazla özgürlük ve gizlilik bulmak için bireyleri ve kuruluşları güçlendirmek amacıyla kurulmuş, “Token” aşamasında bir kripto paradır.

SelfKey, bireylerin ve şirketlerin dijital kimliklerini gerçekten sahiplenmelerini, kontrol etmelerini ve yönetmelerini kripto para birimi portföylerini güvenli bir şekilde yönetmeleri ile birlikte anında finansal, göçmenlik ve kripto para birimi hizmetlerine katılmalarını sağlayan Blockchain tabanlı kendi egemen kimlik sistemi olan eşsiz bir dijital para birimi olarak ta nitelendirilebilir.

 

Resmi Tanıtım Videosu

 

Pazar Kitlesi

Geniş bir finansal ve göçmenlik kripto para birimi hizmetlerini kolayca karşılaştıran ve erişime veren teknolojik bir hizmet. İkinci bir pasaport alıp iş yerleri kurabilirsiniz, banka hesapları açabilirsiniz, kripto para birimleriyle ticaret yapabilirsiniz.

Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Binance, Kucoin, OKEx, RightBTC, Tidex ve Gatecoin gibi kripto para borsalarından temin edebilirsiniz. Günlük 5.5 milyon dolarlık işlem hacmi olarak en büyük pazarı olan Binance borsasında işlem görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı