Sngls Coin Nedir? En Uygun Nereden Alınır?

SNGLS Coin Nedir?


Kısaltması SNGLS olan, SingularDTV coin, sistemi Ethereum üzerine kurulmuştur . İçerik konusunda dağıtımı ve üretimi bu şekilde gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Aynı şekilde Blockchain teknolojisine bağlı olarak hizmet vermektedir. Merkezi olmayan bu sistem için eğlence endüstrisi tanımı yapılmaktadır. Proje finansman işlemleri, sinema ve televizyon işleri, yönetim, proje geliştiricileri, dağıtım gibi birçok iş alanını kapsamaktadır. MME ile üzerinde ortak çalışılan ve geliştirilen bir sistem olan CODE sistemine sahiptir.

SingularDTV (SNGLS) Coin Nereden Alınır?
Kasım 2016’da coin borsalarına giriş yapan Sngls Coin en yüksek seviyesini 0.41$ ile Aralık 2017’de gerçekleştirdi. SingularDTV Coin al-sat işlemlerinin %90’ından fazlası Binance borsasında yapılmaktadır. https://www.binance.com/?ref=17827055 referans linkimizle Binance’a üye olabilirsiniz.
Sngls coin alabileceğiniz borsalar: Binance, Braziliex, Lique, OKEx, Livecoin, HitBTC, EtherDelta, GateCoin

SingularDTV (SNGLS) Coin Kaç Dolar? Fiyatı Ne Kadar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

SNGLS Coin’in Özellikleri ve Önemli Yönleri


Sistem içerisinde bulunan her bir SNGLS coin, aslında SingularDTV’nin belirtmiş olduğumu proje alanlarının payını temsil etmektedir. Bunu bir şirket yapısı olarak düşünebilirsiniz. Toplamda 1 milyar SNGLS coinin piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Bununla beraber yarısının ise borsada olduğu tahmin ediliyor. SNGLS’nin en büyük özelliklerinden biri küçük ölçekli yatırımcılar için ideal bir alt coin sistemine sahip olmasıdır.  Akıllı Sözleşme Sistemi kapsamında yer almaktadır. Getirmesi planlanan coinin %40’lık bir bölümü ise, depolanacaktır. Eğlence sektörü içerisinde şimdiden etkin bir yerinin olması ve projeler üzerinde çalışmalara devam edilmesi önemlidir. Bu şekilde yatırımcı sayısı ve ilgi çekiciliği de artış göstermektedir.

SNGLS Coin Geleceği var mı? Yatırım yapılır mı?


S- DTV’nin gelecek planları arasında, Apple TV, Google Play, Vimeo gibi platformlarla anlaşmalar söz konusu. Aynı zamanda yayın hakkı ve mülkiyet dağıtım haklarının alımı da planlanıyor.  Singular bünyesinde planlanmış olan uzun metraj ve diğer kategorilerdeki projelerden de söz etmiştik. Bu nedenle, piyasanın gelişime açık olduğunu söylemek yanlış olmaz. Özellikle Aralık ayının ikinci yarısıda yükselen parametrelere sahip olması da bunun kanıtlarından biridir. Yatırımcıları ile yapılan söyleşilerin yayınlanması sonucu da piyasanın popülerliği artmış ve %30’luk bir büyüme yaşamıştır. Bir ay öncesine kadar 0, 21 dolar üzerinden işleme alınmaktaydı. Eğer satın almak isteyenler olursa Binance sistemi üzerinden piyasaya dahil olabiliyor. Bunun için üye değilseniz sisteme giriş yapmanız şart. Görsel medya ve görsel sanatlar üzerine yoğunlaşmış uzman kişiler ile yatırımcıların bir araya geldiği bu platform üzerinde iyi ve büyük çağlı projelerin üretilmesi olağan. Bu da kısa sürede odak noktası olacağının en büyük göstergesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı