Status Coin (SNT) Nedir? Nasıl Alınır?

Status Coin Nedir?


Aralık ortası itibariyle piyasaya giriş yapmış ve SNT olarak tabir edilen altcoinlerden biridir. Bitcoin’le beraber adını sıkça duyduğumuz Ethereum ağı üzerinde inşa edilmiş bir sistemdir. Mobil bir işlemciye sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Android  ve iOS işletim sistemler için de uygundur. Coin uygulaması, ek olarak yatırımcılarına mobil bir mesajlaşma sistemi de sunmaktadır. SNT olarak tabir edilen alt coin, aslında Status Network Token anlamına gelmektedir.

Status Coin (SNT) Nereden Alabilirim?

Piyasada işlem gören SNT’lerin yarısından fazlası Bittrex ve Binance borsalarında işlem görmektedir. En güvenilir şekilde Status coin alımını Binance borsasında gerçekleştirebilirsiniz.Referanslı linkimizden https://www.binance.com/?ref=17827055 Binance’a üye olarak bizlere de destek olabilirsiniz.
Status coin alabileceğiniz yabancı borsalar: Binance, Bittrex, Bitfinex, Ethfinex, HitBTC, Liqui
Türk coin borsalarında şuan için Status coin satışı bulunmamaktadır.

Status Coin (SNT) Fiyatı Ne Kadar? Kaç Dolar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Status Coin Özellikleri ve Önemli Yönleri

SNT, aralık ortasından bu piyasaya dahil olsa da, altcoinlerin gördüğü rağbetten etkilendi. Bu nedenle her geçen gün artışa geçen bir coin olduğunu söyleyebiliriz. SNT’nin de yükselişe geçtiği zamanlar yatırımcılarını sevindirse de, zaman zaman ani düşüşler yaşaması olumsuz özelliklerinden biri diyebiliriz. Binance piyasasında yer almaktadır. Yeni yıldan sonra bir artışa geçtiği için en kısa sürede token fiyatının 1 doları aşması beklenmektedir. Potansiyeli yüksek bir coin olduğunu söyleyebiliriz.
Açık kaynaklı bir mobil uygulama olan SNT, diğer altcoinlerden yapısal olarak farklıdır. Merkezi olmayan sistem, diğer uygulamalarla da etkileşim kurmanızı sağlıyor. Blockchain haricinde de birçok yerden ilgi görmüş bir sisteme sahiptir. En alt yatırım miktarının ise 0,0001 Eth olduğunu söyleyebiliriz. Hem tarayıcıyı hem de chat/ messenger alanını kullanmak isteyen yatırımcılar, DApps’ı kullanarak mobil cihazlarında bir ağ oluşmasına izin veriyorlar. Bu şekilde sisteme dahil olup bu yenilikçi sistemi kullanabiliyorsunuz.

Status Coin’in Geleceği

Altcoinler arasında yeni olmasına karşın 2018 itibariyle talebin artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Yakın zamanda da uzmanlara göre Status coin kullanımı artışa geçecek. Bununla beraber kullanılan wallet hakkında bilgi vermek gerekirse, Hardwallet kullanıldığını belirtebiliriz. Daha güvenilir bir sistemdir. Mobil cihazlarınızı da koruma altına alarak kripto paralarınızın saklanmasını sağlayacaktır. Tüm para birimleri ile uyumlu şifreleme sistemlerine sahiptir.  Üstelik ihtiyaçlarınıza göre Hard Wallet’ı özelleştirebiliyorsunuz, geliştiriyorsunuz.
Ethereum sistemi üzerine kurulduğunu belirtmiştik. ETH birimi üzerinden işlemler yürütülüyor. Android ve iOS üzerinden erişilebiliyor ve ücretsiz ve açık kaynaklı bir sistem aynı zamanda. uPort, Aragon, Gnosis, Ujo Etherisc, Ethlance sistemleriyle beraber çalışıyor. İsterseniz platform üzerine DApp aracılığıyla da kaynak ekleyebiliyorsunuz.

Status Coin (SNT) Toplam Arzı

Coinlerin fiyatını belirleyen etmenlerden biri de coin arzıdır. Esasen bu yorum bireyseldir. Ripple 0.20$ iken herkes Ripple 2-3 doları aşarsa Ethereum’u market kapasitesi olarak geçer. Bu yüzden imkansız demişti. Ancak XRP tüm tabuları yıkarak Ethereum’u tahtından etti. Status Coin’in de arzı 6,804,870,174 olarak görünüyor. Çok fazla gibi görünse de şu sıralar yarım dolar seviyelerinde seyreden SNT ilerleyen süreçte fiyatını katlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı