Tierion (TNT) Coin Nedir? Nasıl Alabilirim?

TNT Coin Nedir?


Tierion Network Token (TNT),  blok zinciri tabanlı alternatif kripto para birimidir. Binance ve Huobi borsalarında rastlanan bir para birimidir. Eylül 2017 itibariyle piyasada adını duyuran sistemin en büyük artılarından biri ise Microsoft ve Philips ile anlaşmaları bulunmasıdır. Özellikle Microsoft’un desteği devam ederse, çok daha iyi bir konuma gelmesi planlanıyor. Bir veri doğrulama projesi olduğunu da belirtelim. Ekip açısından da Tierion’un sahip olduğu ekip, şu anki şartlar altında en iyi kurucu ekiplerden birisidir.

TNT Coin En Güvenilir Nereden Alınır?

Türk coin borsalarında TNT Coin al-sat işlemi yapılmamaktadır. Tierion TNT Coin’in işlem hacminin %55’inden fazlası Binance borsasında gerçekleşmektedir.  https://www.binance.com/?ref=17827055 referans linkimizle Binance’a üye olarak TNT COIN alabilirsiniz.
TNT Coin alabileceğiniz borsalar: Binance, Huobi, EtherDelta, Liqui, HitBTC, Gate.io

TNT Coin Özellikleri ve Önemli Yönleri


TNT’nin garantisini vermiş olduğu ilk konulardan biri kullanıcılarına herhangi bir maliyet olmaksızın Çekirdek’e sınırlı miktarda veri gönderebileceğini taahhüt etmesidir. Microsoft ile bağlantısının olması da bu noktada önemli. Microsoft da bu borsada yeni kabul edilse de veri projesi söz konusu olduğu için üstesinden gelebilmesi gerekiyor. Bitcoin’in tıkanık noktasını çok iyi bildikleri için yaratmış oldukları niş alanı doldurma stratejisi sayesinde buradan iyi bir çıkış yapmaları bekleniyor. Kullanım ömrü ve üretim faaliyetleri açısında da iyi bir orana sahiptir. Chainpoint sistemi ile çalışmaları da yenilikçi özelliklerinden biridir. Bu sayede iyi bir doğrulama sistemine sahip olmuşlardır. TNT Coin sisteminin önemli noktalarından biri de, her blok kullanıcısına özel bir anahtar ile bağlamakta iken, Bitcoin ve Ethereum için de dönemsel olarak bağlantı sağlamasıdır.

TNT Coin Kaç Dolar? Fiyatı Ne Kadar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

TNT Coin’in gelecekte fiyatı ne olur?

TNT Coin yatırımcılarını ve adaylarını en çok cezbeden konulardan biri, Microsoft’un da partner olarak yer alması. Herhangi bir çekilme ya da anlaşma iptali olmadığı sürece, yatırımcıların ilgisini çekecek güçlü bir alternatif olduğunu söylemek yanlış olmaz. Aynı zamanda, farklı büyük firmaların da feyz alarak TNT sistemine dahil olması da beklenebilir. Şu anki ICO değeri üzerinden satın alım yaparsanız öngörülere göre kazanç oranı %57 olacaktır. TNT coin için, gelecek bağlamında olumlu görüşler bulunsa da, riskli yönlerinden biri ise, çok ani dalgalanmalar yaşaması. Bu dalgalanma sık olmasa da kazancınızın sabah uyandığınızda çok farklı bir konumda olduğunu görebiliyorsunuz. Fakat yine de ICO düşüşünü bekleyerek dönemsel olarak alım yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı