Tim Draper: “Coinmarketcap Hacmi 15 Yıl İçinde 80 Trilyon Dolar Olabilir”

DealStreetAsia ‘nın yapmış olduğu habere göre ünlü yatırımcı ve girişimci milyarder Tim Draper, 14 Eylül 2018 de vermiş olduğu bir röportajında kripto paraların 15 yıl içinde 80 trilyon dolara ulaşabileceğini belirtiyor. O günleri bekleyeceğini eklemiş.

Singapur’da DealStreetAsia PE-VC Zirvesi dün (14 Eylül 2018) de gerçekleşti. Konuşmacılar arsında ünlü milyarder Draper da bulunuyordu. Ve kripto paralar ile alakalı yaptığı konuşması oldukça dikkat çekiciydi. Son aylarda kripto para piyasasında kayda değer düşüşün, dijital para birimini yeni bir varlık sınıfı olarak benimsemeyen kişilere atfedildiğini belirtti. Draper daha sonra konuşmasına şunları ekledi. “İnsanların teknolojiye daha fazla aşina olduklarında, dünya çapında birçok önemli sektörü dönüştüreceğini söyledi.”

Ayrıca piyasanın kendine bir yer bulacağı bir dönem içinde olduğu için bazı dalgalanmaları oldukça normal gördü. Bunun daha sonra azalacağını belirtti. Piyasa hacmi büyüdükçe dalgalanmalar da dinecektir diye ekledi.

An itibari ile Coinmarketcap hacmi 202 milyar dolar. Draper’a göre 15 yıl süre zarfında bu miktar 80 trilyon doları bulacaktır.

Kaynak: Cointelegraph

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı