Triggers (TRIG) Coin Nedir? Nereden Alınır?

Trig Coin Nedir?


Triggers coin
, piyasada TRIG olarak görebileceğiniz, kripto para birimidir. Binance üzerinden satın alınabiliyor. Blocksafe tarafından geliştirilmiş olmakla beraber, yeni bir blok zinciri kapsamında hizmet verdiklerini söyleyebiliriz. Güvenli bir şifreleme ve koruma yöntemine sahiptir. Blocksafe Foundation ile akıllı silah teknolojisi kavramlarını biliyorsanız, bu iki projenin ortak fonlarından biri olarak Triggers Token’i görebilirsiniz. Akıllı silah teknolojisinin amacı ise, bilindiği üzere, suç teşkilatlarının ve çalıntı silah durumlarının önüne geçebilmek. Bu nedenle Blocksafe sisteminin iyi bir takip mekanizması var. Bağlantılı olarak Triggers Token’de de coin takibi yapabiliyorsunuz.

TRIG Coin Nereden Alabilirim?

Alışkanlıkları bırakmak zordur. Türkiye’de yatırımcıların büyük çoğunluğu Binance ve Bittrex borsasını kullanmakta. Trig coin alabileceğiniz borsalar Binance ve Bittrex’tir. Trigger coin al-sat işlemlerinin %95’inden fazlası Binance üzerinden gerçekleşiyor. Fiyat artış ve azalışlarında elbette Binance borsası etkili. https://www.binance.com/?ref=17827055 referans linkiyle üye olarak hemen TRIG COİN alabilirsiniz.

Trig Coin’in Fiyatı Ne Kadar? Kaç Dolar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Trig Coin’in Özellikleri ve Önemli Yönleri

18 Eylül itibariyle aktif olmaya başlayan altcoin, birçok borsada işlem görmektedir. Yeni bir coin sayılabilir fakat ilerleyen dönemlerde orta ya da daha uzun sürede değerinin artması bekleniyor. Şu an için piyasadaki olumsuzluklardan ciddi manada etkilenmemiştir. Binance üzerinden kayıtlı olmanı gerekiyor. TRIG cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bitcoin ya da Ethereum üzerinden aktarım yapabilirsiniz. Funds sekmesi üzerinden Deposits butonunu kullanmalısınız. Para aktarımı alım ve satım yapabilmek için sizin adınıza bir cüzdan oluşturulacaktır. Elinizde bulunan coinlerinizi harici cüzdanınızda saklayabilirsiniz. Exchange bağlantısını tıklayarak işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. Trig yapı olarak biraz daha basitleştirilmiş durumdadır ve kullanım açısından yeni kullanıcılarına da fayda sağlamaktadır. Farklı amaçlarla kullanılması durumunda tespit imkanı bulunmaktadır.

Trig Coin’in Geleceği, Değeri Artacak mı?


Savunma sanayisi, dünya üzerinden ayrım olmaksızın ön planda olan alanlardan biridir. Trigger bünyesinde geliştirilen ve bağlı olduğu Blocksafe sistemi ile geleceği olduğunu söylemek olağan. Takip sisteminin olması da en faydalı özelliklerinden biri. Sistemin yanı sıra, Triggers coinden söz etmek gerekirse, kısa sürede bekleneni verdiğini söyleyebiliriz. Bununla beraber, uzun vadede de büyüme potansiyeline sahip. Birçok alt coin arasından sıyrılarak iyi bir yere gelmesi bekleniyor. Şu an için de yatırımcılarına bir kayıp yaşattığından bahsedemeyiz. Piyasa dalgalanmalarından da diğer sistemlere göre daha az etkilenmektedir. Büyük çapta yatırım yapmak isteyen kişiler için önerebileceğimiz alanlardan biri olabilir. Manipülasyonlardan etkilenmemesi ve gelecek için emin adımlara sahip olması da en önemli göstergelerinden biri.

Bir Yorum

  1. Merhaba, TRIG coinlerimizi saklayacağımız bir cüzdan var IdieSquare isminde. Bu cüzdana TRIG coinlerimizi nasıl transfer sedebileceğimiz hakkında bilginiz var ise bizler ile paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı