Tron Coin (TRX) Nedir? Nereden Alınır?

Tron Coin Nedir?

Kısaltması TRX olan Tron Coin, blockchain tabanlı dünya genelinde ücretsiz bir içerik sistemi kurmayı amaçlayan Singapur menşeili kripto para birimidir. Kurucusu Justin Sun ciddi anlamda projeye önem veriyor. TRX’in web sitesi İngilizce ve Çince. Yine whitepaper’i okuduğumuz zaman proje geleceği farklı dillerde ele alınmış.

Tron’un çıkış amacını Dogecoin’e benzetiyorum. DOGE ilk başta eğlence amacıyla çıksa da coin piyasalarına giriş yaptıktan sonra fiyatının günden güne artmasıyla bir yatırım aracına dönüşmüştür. Tron da tüm dünyada eğlence ağına göz dikmiş durumda. Justin Sun, eğlence ile para kazanmayı birleştiren zeki bir yapımcı.

Esasen Tron Coin’in ilk başlarda başarılı olacağını düşünmemiştim. Piyasada çok fazla TRX bulunması, borsalara girmeden önce web sitelerine üye olan kullanıcılara 500 TRX vermeleri, benzer coinlerin piyasadaki varlığı başarısız olacağını düşüncesini desteklese de TRX herkesi yanılttı.

Tron Coin Fiyatı Neden Artıyor?

10 milyondan fazla kullanıcısı olan PEİWO uygulamasının TRON ile uyumlu olacağı açıklandı. Geliştiricileri şeffaf. Yani sosyal medya hesaplarından yaptıklarını, yapacaklarını paylaşan bir ekibi var. Bugüne kadar yazdıkları her şeyi yaptılar. Yatırımcıları tarafından güven kazanmaları çok önemliydi bunu da başardılar.

Tron Coin (TRX) Nereden Alabilirim?

Piyasada işlem gören TRX’lerin %80’inden daha fazlası Binance borsasında işlem görmektedir. En güvenilir şekilde TRX alımını Binance borsasında gerçekleştirebilirsiniz.Referanslı linkimizden https://www.binance.com/?ref=17827055 Binance’a üye olarak bizlere de destek olabilirsiniz.

Tron Coin Binance borsası dışında OKEx, YoBit, Gate.io, HitBTC, Liqui, EtherDelta gibi borsalarda bulunmaktadır.

Tron Coin’in Geleceği

Coin yakma haberleri, milyonlarca kullanıcısı bulunan oyun platformuyla işbirliği anlaşması, ücretsiz eğlence içeriği sunmayı hedeflemesi, whitepaper’daki hedefleri TRX’in fiyatını daha da arttıracak gibi görünüyor.

TRX, Eylül 2017’de 0.002$’dan borsalarda işlem görmeye başladı. 2017 yılı sonundaki fiyatı 0.04$ iken yılbaşına çok hızlı bir giriş yaptı. 4 Ocak 2017 itibariyle %100’lük bir artış sağlayarak 0.14$ seviyelerine geldi.

Tron Coin (TRX) Kaç Dolar? Anlık takip

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Bu veriler tüm coin borsalarındaki TRON fiyatı ortalamasını almaktadır.

Bir Yorum

  1. Tron ilk çıktığında alınması gereken bir coin. Şuan dalgalı bir hayatı var. Biraz yatırımım mevcut umarım bizi üzmez. Binance üzerinden rahatlıkla alınabilir. Sizlerin tavsiyesi nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı