TRX Bir İşbirliği Anlaşması Daha İmzaladı

Kripto para piyasalarının en güçlü ve en önemli projelerinden biri olan TRON (TRX) son bir kaç aydır yoğunlaştığı işbirliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. 2018 yılının sonundan başlayan ve 2019 yılı içerisinde de devam eden bu işbirliği anlaşmalarına en son katılan ise Loom Ağı oldu. Merkezi olmayan uygulamaların sayısında ve kalitesinde iyileştirme düşünen TRON yöneticileri son anlaşmayı basın açıklaması ile duyurdu.

TRON tarafından yapılan açıklamada TRON Ağı ile Loom Ağının birbiri ile entegre olacağı, bu sayede de TRON ağındaki bulunan ve merkezi olmayan uygulamaların gücünün ve aktivitesinin artacağı, bu durumun da TRON ağındaki performansa olumlu bir şekilde yansıyacağı belirtildi.

Bilindiği üzere Loom Ağının kendi tokenı bulunmakta ve Loom olarak bilinen bu token akıllı sözleşme geliştiricilerinin, kendi DApp’lerini istedikleri şekilde güvenli ve güçlü yapmasını sağlamakta. Loom tokenın ayrıca dünyanın bir çok bölgesinde yer alan blockchain geliştiricilerinin ilgisini çeken Eternet tabanlı DApp’leri teşvik etmenin yepyeni bir yolu olduğu belirtiliyor. Loom şu anda kendi teknolojisinden faydalanabilecek oyunlara ve sosyal uygulamalara odaklanmış durumda.

Loom Ağı ile TRON arasında yaşanan bu işbirliği son dönemde TRON’un CEO’sunun manşetlerden düşmemesini akla getiriyor. Bildiniz üzere bir hayır yarışmasını kazanan TRON CEO’su Justin Sun, dünyanın en efsanevi yatırımcılarından biri olan Warren Buffett ile bir yemek yeme hakkı kazanmıştı. Justin Sun, kazandığı bu yemekte Warren Buffet’ın kripto paralara olan bakış açısını değiştirmek istediğini belirtmiş ve bu yemeğe bu sektördeki bir çok ünlü ismi davet edeceğini söylemişti.

24H Range -
/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı