HaberlerRipple

Türkiye’de Ripple (XRP) alabileceğiniz siteler

İlk olarak 2014 yılında borsalara giren Ripple (XRP), coin borsasına 0,004$ ile giriş yaptı. 17 Mayıs 2017 tarihinde rekor kırarak 0.41$’a yükseldi. Ardından Ripple inişli çıkışlı fiyat grafiğine sahip oldu.

Haziran 2017’den beri XRP Ripple fiyatı 0,15 – 0,30$ arası seyrediyor. Coin market kapasitesi 5.sırada olduğu için Ripple şuan için yatırım için iyi bir alternatif altcoin olarak görülebilir.

30 Aralık 2017 güncellemesi: An itibariyle Ethereum’un tahtını salladı ve market kapasitesinde 2.sıraya yükseldi. Fiyatı 2.50$+ 

Türkiye’de Ripple (XRP) alabileceğiniz siteler

1- Bitturk.com
2017 yılında coin alım satım sitesi arasına giren Bitturk’ten market kapasitesi en yüksek 5. coin olan XRP coin al-sat işlemi yapabilirsiniz. https://www.bitturk.com sitesinden ripple alabilirsiniz.

2- Vebitcoin.com 
Türk coin borsasına yeni eklenen vebitcoin.com sitesinden de ripple alabilirsiniz.

Piyasaları takipteyiz. Ripple satışı yapan yeni bir Türk borsa çıktığı zaman konuda güncelleme yapılacaktır.

Önemli: En güvenilir yabancı borsa olan Binance.com’dan Ripple almak için bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz .=> http://pirecoin.net/yabanci-borsalardan-en-az-komisyonla-ripple-almak/

Etiketler

5 yorum

  1. bitturk.com sitesinden uzak durmanızı tavsiye ederim. Alt yapılarında durmadan sıkıntı çıkıyor ayıca verilen sözler hiç tutulmuyor. 20 gün kapalı kaldı borsa kaybın alası. 20 günde neler oldu neler

  2. RİPPLE ALMAK İÇİN VEBİTCOİN SİTESİNE ÜYE OLUN…BITTYRK TEN UZAK DURUN..O SİTE BİR MUAMMA.

  3. Bende üye oldum para almıyor. Sistemedeki yoğunluk için işlem alamıyormuş 10 ocak 2018 de para yatırılabilirmiş. Uyardığın için tşkler..

  4. Bitturk sitesine hiç yanaşmayın….Ödeme yapamıyor.Şuan banka problemi var diyor günlerdir.Ayrıca XRP alış satış sayfası açılmıyor.12 saattir bekliyorum sayfa açılır diye.Siz siz olun uzak durun Ben girdiğime pişmanım.Xrp alayım diyorum sayfaya giriş yok,o zaman paramı geri ver diyorum bankada problem var diyo.PARA HAVALESİNE GELİNCE 10 SANİYEDE KABUL ETMEYİ BİLİYOR….AYRICA E-MAİL YAZDIM 48 SAAT İÇİNDE DÖNÜŞ YAPILACAK DİYOR…BÖYLE SAÇMA BİR SİTE….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close