Türkiye’nin İlk Kripto Para Portalı Açıldı

Türkiye’de ve dünyada artan kripto para ilgisinin sonucunda bu piyasadaki yatırımcıların da sayısını oldukça artırmıştır. Piyasanın sıkıntılı iniş çıkışlarını takip etmeninde zorlaştığı bu günlerde kripto bilgi akışının da sağlıklı olarak yapıldığı mecraların sayısı yeterli değil.

 

Türkiye’nin İlk Kripto Para Portalı Açıldı

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Kripto Paralar ekibi, kurdukları site ile piyasanın ve yatırımcıların ilgisini çekecek gibi duruyor. Site içerisinde verilen hizmetlere baktığımızda, bir yatırımcıya lazım olan her şey var. Başarılı tasarım yapısının yanında doygun içeriklerde dikkat çekiyor.

Sitede Forum, Blog, Araçlar, Rehber, Sözlük ve diğer tüm hizmetleri bulmanız mümkün. Bizlerde bu kadar iyi tasarlanmış bir yerli kripto para sitesini sizlere duyurmak istedik. Bu arada bizde forumun ilk üyeleri arasına girdik. Sahibi ile skype üzerinden görüştüm. Pirecoin olarak onları tebrik ettim ve sitelerinin gelecekleri hakkında bir kaç konuya da değinmedik değil. En çok ilgimi çekenlerden biri ise reklam kazançlarının belli bir oranını üyelerine dağıtma projesi oldu. Yani ayın üyesi veya başka bir şekilde üyelere reklam gelirlerini dağıtması çok hoşuma gitmişti.

Kriptoparalar.Net ‘e internet yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı