Ücretsiz Bitcoin kazanma yolları

Bitcoin ve altcoinler yatırım dünyasının dengelerini çoktan bozmaya başladı. Bitcoin gibi kripto paraların yapısında bulunun limit oluşum yapısı nedeni ile Bitcoin elde etmek gittikçe zorlaşmakta. Bitcoin kredi kartı gibi yöntemlerle satın alınabilse de yükselmekte olan değerler yüzünden bu seçenek herkes tarafından kolayca değerlendirilememekte.  Bu nedenle üçüncü bir alternatif olarak ücretsiz Bitcoin elde etme yöntemleri gündeme gelmekte.

Eğer Bitcoin dünyasına bir giriş yapmak istiyor ancak risklerden ve yüksek yatırımlardan kaçınmak istiyorsanız, ücretsiz Bitcoin elde etmenizi sağlayacak yollar şunlardır :

1.Bitcoini ödeme yöntemi olarak kabul etme

En risksiz Bitcoin elde etme yöntemlerinden biri ödemelerinizi Bitcoin cinsinden almaktır. Eğer bir işletme sahibi veya freelance çalışan iseniz, ödemelerinizi bu yolla alarak ,Bitcoin yatırım dünyasına giriş yapabilirsiniz. Bunun için bir Bitcoin cüzdanı edinmeniz ve internet sitenize Bitcoin ödeme entegrasyonu eklemeniz yeterlidir.

2. İnternet sitelerinin verdiği görevleri yerine getirme

Birçok web sitesi, size çeşitli görevler vererek Bitcoin kazandırmakta. Bu görevler genel olarak reklamları izleme, form ve anket doldurma gibi işlemlerdir. Bitcoin cüzdanı edinerek sizde bu yolla Bitcoin elde edebilirsiniz. Bitcoin kazandıran web sitelerine örnek olarak aşağıdaki siteler verilebilir :

3.Bilgisayarınızı kiralayarak üretime katılma

Bazı internet siteleri bilgisayarınızın işlemcisini onlarla paylaşmanız karşısında size Bitcoin sunabilmekte. Bu yolla bu siteler yüksek miktarda Bitcoin üretmekte ve bunları kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

4.Bitcoin satarak Bitcoin elde etmek

Her ne kadar ilk duyanlar için oldukça karmaşık bulunsa da ,Bitcoin satış ağının bir parçası olaraktan Bitcoin elde edebilirsiniz. Ürün satışlarından aşina olduğunuz Afilatte zinciri burada da karşımıza çıkmakta. Bitcoin satış ağında yer edinerek hızlı ve düzenli olarak Bitcoin elde edebilirsiniz. Bunun için önerilebilecek sitelerden biri Bitbond’dur: https://www.bitbond.com/affiliate

5.Oyun oynayarak Bitcoin ağına katılma

En eğlenceli Bitcoin edinme yollarından birisi mobil ve masaüstü yazılımlarından sunulan oyunları oynamaktır. Android ve İOS üzerinden Bitcoin ödemesi yapan yüzlerce oyuna ulaşabilirsiniz. Bitcoin oyunları vermiş oldukları reklamlar aracılığı ile kullanıcılarına Bitcoin ödemesi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı