Wabi Coin Nedir? Nereden Alınır?

WABI Coin Nedir?


Wabi, Çin menşeili bir kripto para birimidir. Aralık 2017 itibariyle birçok yatırımcının radarına girse de, aslında kuruluş tarihi eski olan alt coinlerden biridir. Kuruluş süreci, resmi sayfasından da görülebileceği üzere 2008 yılındaki olaylar üzerine geliştirilmeye başlamıştır. Ek olarak bir de Walimai koruma sistemi bulunuyor bu kapsamda. Bebek satış mağazalarının ve korumalı ürünlerin gelişmesi üzerine ortaya çıkmış bir fikir olduğu söylenebilir. Binance borsasından giriş yapan Wabi coin, Ocak ayı itibariyle yükselişe geçen alt coinlerden biridir.

Wabi Coin En Güvenilir Nereden Alınır?

Türk coin borsalarında Wabi Coin al-sat işlemi yapılmamaktadır. Wabi Coin şuan için yalnızca Binance ve Etherdelta borsalarında satılmakta. İşlem hacminin %99’u Binance üzerinden gerçekleşmektedir.  https://www.binance.com/?ref=17827055 referans linkimizle Binance’a üye olarak WABI COIN alabilirsiniz.

Wabi Coin Özellikleri


Wabi’nin temel özelliklerinden biri, yatırımcılarına ödeme konusunda ek avantajlar vaat etmesi, indirim, bonus gibi imkanlar sunmasıdır. Sistem içerisinde aynı zamanda Wabi puanı olarak adlandırılan, sadakatli yatırımcılar için geliştirilmiş bir puan toplama düzeneği de bulunuyor. Yanı sıra, temel amaçlarından biri olan bebek mağazalarının ve tedarik zincirlerinin gelişmesi, stok sağlanması gibi konulara ek olarak Wabi’nin diğer alanlara yayılmasını da sağlamışlardır. Bu kapsamda, üreticiler için sadakat programları oluşturulmuş ve sigorta şirketleriyle anlaşmalar oluşturarak ürün sigortası sistemini meydana getirmişlerdir. Blockchain sistemini dijital bağlamda beğendiklerini fakat güvenlik açısından sorun olabileceği ön görüsünde bulunan Wabi ekibi, bu nedenle ek bir şifreleme sistemi oluşturmuştur. Bunu da yukarıda bahsettiğimiz üzere Walimai üzerinden gerçekleştirdiklerini resmi sayfalarında duyurmuşlardır.

Wabi Coin Kaç Dolar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Wabi Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Aralık ayında varlığını hissettiren para birimi, girişini 1 dolar üzerinden gerçekleştirmiştir. Bu kapsamda, artış göstermiş ve yatırım yapan kullanıcılarını sevindirmiştir. Ekip bünyesinde yer alan, Alexandet Busarov, Yaz Belinskiy, Kitty Xu, Chi- Tung Duomo Pan, Arthur Pinchuk, Roman Tronenko gibi isimler Wabi’nin daha da geliştirileceğini ve hedef olarak belirledikleri amaçlarda çok daha iyi yerlere geleceklerini belirtmişlerdir. Wabi’de belirtildiği üzere, perakende için ek fırsatlar açmışlar ve buna örnek olarak meslektaşlar arası iletişim kurmanın mümkün olduğunu söylemişlerdir. Böylece ürün merkezli koruma sistemi ve büyüme odaklı bir platform olduğu söylenebilir. Bu şekilde, 2018 itibariyle Ocak ayında gerçekleşen artış miktarının, ilerleyen aylarda en azından şu anki artış miktarı üzerinden yükselmesi beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı