Wings Coin Nedir? Fiyatı Ne Kadar? Nereden Alınır?

WINGS Coin Nedir?

Wings Coin, Merkezsiz Otonom Organizasyonlar (DAO) tarafından oluşturulmuş ve 2016 yılı itibariyle piyasadaki yerini almış bir platformdur. Akıllı Sözleşme Sistemi ve çoklu Blockchain sistemi üzerine kurulmuştur.  ICO’da satılacak olan coin 75 milyon iken, diğer alanlar için ayrılmış miktar 25 milyondur. Kitle Pazar eğilimi bulunmakla beraber, hedef kitlenin düşünceleri üzerinden kendilerini geliştirmeyi planlamaktadırlar. Bitcoin, Litecoin gibi oluşumların büyümesiyle beraber, Wings gibi alt coinler, girişimciler ve pazara yeni giriş yapanlar için önemli bir konuma gelmiştir. Platform olarak bunun bilincinde olduğu için, token sahiplerinin teklif başlatabilme, projelere katılım sağlama gibi hakları da bulunmaktadır.

WINGS Coin Nereden Alınır?

Wings Coin’in işlem hacminin %87’sinden fazlası Binance borsasında gerçekleşmektedir.  https://www.binance.com/?ref=17827055 referans linkimizle Binance’a üye olarak WINGS COIN alabilirsiniz.
WINGS Coin alabileceğiniz borsalar: Binance, Bittrex, Liqui, Livecoin, Hitbtc, Upbit

Wings Coin Fiyatı Ne Kadar?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Volume
Last Market

Wings Coin’in Artıları


Merkezsiz Otonom Organizasyon işlemlerini doğal konuşma yolu ile yapabilmek adına ve UI seviyesini yükseltmek için Chatbot’lar kullanılmaktadır.  Evrensel bir kullanım alanı oluşmaktadır böylece. Wings’in en önemli özelliklerinin başında, yatırımcıları tarafından kontrol ve denetim altına alınabilmesi yer alıyor. İleride katılım gösterebilecek yeni DAO’lar da böylece yatırımcılara ek kazanç olacaktır. Bunun anlamı ise kısaca, Wİngs sistemi üzerinden tokenlere sahipseniz her yeni DAO size de anında ek bir getiri sağlayacak ve yeni tokenleriniz olacaktır. Yatırımcı profili fark etmeksizin her oken sahibi yeni DAO teklifleri de oluşturabiliyor. Yanı sıra, diğer yatırımcıları bu teklifleri gözden gezdirebiliyor ya da karar vere aşamasında katkı sağlayabiliyorlar.

Wings Coin’in Fiyatı Artacak mı?


Wings özellikleri arasında yer alan, kodlamanın şart olmaması durumu, geleceği açısından iyi bir göstergedir. Yatırımcılar kodlamaya dair bilgilere sahip olmasalar bile, mobil cihaz üzerinden dahi  DAO üretimi ya da katılımı yapabiliyor. Bu da yatırımcılar açısından ilgi çeken konulardan biridir. Yasal sınırları ve danışmanları da bulunuyor aynı zamanda sistemin. Hem güvenilir olması hem de DAO tekliflerine ve katılımlarına müsait olması nedeniyle önü açık diyebiliriz. Oluşturan ekip içerisinde, Stas Oskin, Boris Povod, Sebastian Stupurac, Pavel Nekrasov gibi önemli isimler yer almakta. Uzmanlar tarafından da sağlam bir proje olarak değerlendiriliyor. Topluluk lideri sistemi de yatırımcılarına ek kazançlar sağladığı için ilgi çeken bir proje olduğunu da eklemek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı